Życzenia Wielkanocne

Drodzy Parafianie i Goście naszej Parafii i Sanktuarium!

Zmartwychwstanie Jezusa jest zasadą zmartwychwstania wierzących, Jego Pascha czyni życie chrześcijan paschalnym, Jego Życie daje nowe życie, a Jego Światło rodzi światło.

Blask poranka Zmartwychwstania opromienia każdy dzień, nadając mu sens i wartość. Jest stałą obietnicą Boga, fundamentem chrześcijańskiej nadziei.

Wpatrzeni w oblicze Zmartwychwstałego, chwytając się Jego mocnej dłoni, idźmy w naszą codzienność ze stałym wołaniem w swoim sercu: Panie, okaż nam także dziś, że miłość jest mocniejsza od wszelkiego zła, że jest mocniejsza od śmierci.

Życzymy promieniowania blaskiem spotkania ze Zmartwychwstałym Panem w naszych rodzinach, środowiskach pracy i nauki.

Ks. proboszcz Antoni Bączkowski

wraz z Duszpasterzami

20 kwietnia 2019

Przeżyjmy to jeszcze raz

Obszerna relacja z XXXIV Światowego Dnia Młodzieży w Kościerzynie - ZOBACZ.

15 kwietnia 2019

Wielki Tydzień

Spowiedź św. z udziałem księży z dekanatu:

Wielki Wtorek (16 kwietnia) godz. 8.00 - 9.30 oraz 19.00 - 21.00

Wielka Środa (17 kwietnia) godz. 8.00 - 9.30 oraz 19.00 - 21.00

15 kwietnia 2019

Dzień Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

„Pasterze Kościoła w Polsce przypominają o największej wartości, jaką jest ludzkie życie” – czytamy w komunikacie po ostatnim zebraniu plenarnym Konferencji Episkopatu Polski. W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, 25 marca, Kościół w Polsce będzie obchodził Dzień Świętości Życia.

23 marca 2019

Z Watykanu

Orędzie Ojca Świętego Franciszka na Wielki Post.
9 marca 2019

Perły Toskanii

Zaproszenie na pielgrzymkę parafialną.

6 marca 2019

Kurs przedmałżeński

W sobotę 9 marca o godz. 19.00 w salce katechetycznej rozpocznie się kurs przedmałżeński niezbędny do zawarcia sakramentu małżeństwa. Zajęcia odbywać się będą w soboty i niedziele po wieczornej Mszy św. Zakończenie kursu w niedzielę 7 kwietnia. Zapisy podczas pierwszego spotkania.

1 marca 2019

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 . . . 201 >