11 II 2018 - 26. Światowy Dzień Chorego

W poniedziałek 12 lutego w naszym kościele parafialnym o godz. 10.00 bp diecezjalny Ryszard Kasyna będzie przewodniczyć Mszy św. w ramach 26. Światowego Dnia Chorego.

Natomiast Papież Franciszek tradycyjnie wystosował orędzie z tej okazji. Publikujemy treść tego orędzia:

13 lutego 2018

List na Dzień Życia Konsekrowanego 2018

ŻYCIE KONSEKROWANE W KOŚCIELE I DLA KOŚCIOŁA...

4 lutego 2018

BRAK MIEJSC NA BAL

Parafia Trójcy Świętej w Kościerzynie serdecznie zaprasza na doroczny Bal Karnawałowy, który odbędzie się w sobotę 10 lutego we Wielu. Cena biletu 110 zł./os. (w tym pełne wyżywienie oraz napoje i dojazd autokarem w obie strony). Muzyka na żywo w wykonaniu zespołu wokalno – muzycznego HORN. Zabawa potrwa od godz. 19.00 do 4.00. Zapisy w biurze parafialnym lub u ks. Marcina, email: marcinsikorski.klo@interia.pl

7 lutego 2018

Z kart pielgrzyma - dzień III - Lizbona

Trzeci dzień zaczynamy na słodko! Zaraz po śniadaniu jedziemy do Casa de Pasteis de Belem, czyli słynnej ciastkarni z jeszcze słynniejszymi babeczkami Pasteis de Belem.

22 stycznia 2018

14 stycznia 2018

Z kart pielgrzyma - dzień II - Lizbona

Drugiego dnia naszego pielgrzymowania udaliśmy się w podróż z Toledo w Hiszpanii do Lizbony w Portugalii (ok. 600 km). Naszym oczom ukazało się piękne miasto, do którego wjechaliśmy najdłuższym mostem w Europie, który spina brzegi rzeki Tag - Mostem Vasco da Gamy.

2 stycznia 2018

„Kochać, nie zabijać!”

Słowo Prezydium Konferencji Episkopatu Polski na Niedzielę Świętej Rodziny 2017.

30 grudnia 2017

Życzenia Noworoczne

Na Nowy Rok Pański 2018 życzymy Parafianom i gościom kościerskiego Sanktuarium Bożego błogosławieństwa. Przyjmijcie moc obdarowania Bożą łaską i pragnienie stałego pokoju serca. „Na to zaś wszystko przyobleczcie miłość, która jest więzią doskonałości”. Niech Boża Matka - Królowa Rodzin - z naszego Sanktuarium umacnia wszelkie relacje dobra i życzliwości w życiu każdego z nas.

30 grudnia 2017

< 1 . . . 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 . . . 201 >