Życzenia na Boże Narodzenie

Drodzy Parafianie i Goście naszej Parafii i Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin!

Jako Wasi Duszpasterze pragniemy dołączyć się do wspólnej radości w ten uroczysty dzień Bożego Narodzenia i wypowiedzieć wzorem chrześcijan pierwszych wieków:

„Chrystus się rodzi – wielbijmy Go;
Chrystus z nieba przychodzi – wyjdźmy Mu na spotkanie;
Chrystus na ziemi – wznieśmy się na wyżyny niebios”
(św. Grzegorz z Nazjanzu)

Życzymy Wam jednego, najlepszego prezentu – otwórzcie się na Bożą łaskę. Przyjmijcie Go do swojego serca, życia, do Waszych rodzin. Z błogosławieństwem!

Miła jest sposobność, aby podziękować tak licznym osobom, instytucjom, wspólnotom i stowarzyszeniom za przekazane życzenia. Dziękujemy za wszystkie życzliwe słowa i znaki pamięci. Wszystkim Wam błogosławimy!

25 grudnia 2017

Roraty 2017

Tegoroczne Roraty były poświęcone Matce Bożej rozwiązującej węzły. Ile razy byłeś na życiowym zakręcie? Czy boisz się o siebie i swoją rodzinę? Jak często żałowałeś swoich decyzji i chciałbyś je cofnąć, gdyby się tylko dało to zrobić? Czy beznadzieja i brak poczucia sensu są Twoimi częstymi towarzyszami? Jeśli te i podobne pytania napotykają na podatny grunt w Tobie, to znaczy, że krępują Cię węzły nie pozwalające Ci swobodnie żyć.

25 grudnia 2017

Czas pojednania

Spowiedź św. przed uroczystością Bożego Narodzenia z udziałem kapłanów z dekanatu w środę 20 grudnia i czwartek 21 grudnia w godz. 8.00-9.30 oraz 19.00-21.30.

26 grudnia 2017

INFORMACJA   POLICJI

INFORMACJA POLICJI

Policjanci często otrzymują zgłoszenia oszustw dokonanych na szkodę osób starszych. Metoda, którą posługują się przestępcy doczekała się swojej nazwy. Określana jest przez policjantów „oszustwem na wnuczka” lub „oszustwem na policjanta CBŚ”.

16 grudnia 2017

“Z kart pielgrzyma – dzień I” (wspomnienie z pielgrzymki - TOLEDO)

Pierwszego dnia pielgrzymki do miejsc świętych Hiszpanii i Portugalii, zaraz po szczęśliwym locie, udaliśmy się do oddalonego od Madrytu o 70 km Toledo, które do 1561 r. było stolicą państwa.

6 grudnia 2017

Dzień św. Mikołaja

Tradycyjnie 6 grudnia na zakończenie rorat naszą parafię odwiedził św. Mikołaj i podzielił się z dziećmi słodką niespodzianką.

6 grudnia 2017

Dzień skupienia DK

W pierwszą sobotę grudnia w naszej parafii miało miejsce rejonowe spotkanie formacyjne wspólnoty Domowego Kościoła pod hasłem "Sługa Niepokalanej".

3 grudnia 2017

< 1 . . . 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 . . . 201 >