Spotkanie autorskie

W środę po wieczornej Mszy św. odbyło się w kościele spotkanie z Pawłem Cwynarem, byłem gangsterem i recydywistą, połączone z promocją jego książki "Wysłuchaj mnie, proszę".

29 listopada 2017

Chryste, przyjdź Królestwo Twoje!

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jest ostatnią niedzielą roku kościelnego...

26 listopada 2017

Z pielgrzymki do Fatimy

Pielgrzymka Parafialna do Sanktuariów Hiszpanii i Portugalii z okazji 100 rocznicy objawień Fatimskich w dniach 11-19 listopada 2017 r.

14 grudnia 2017

Ćwiczenia duchowe dla młodzieży

Za nami pierwsze rekolekcje kerygmatyczne dla kandydatów do bierzmowania. Kolejne 24-25 listopada.

19 listopada 2017

Słowo Biskupa Diecezjalnego

LIST BISKUPA PELPLIŃSKIEGO RYSZARDA KASYNY DO DUCHOWIEŃSTWA I WIERNYCH W ZWIĄZKU Z NOMINACJĄ BISKUPA WIESŁAWA ŚMIGLA NA BISKUPA DIECEZJI TORUŃSKIEJ

19 listopada 2017

Rekolekcje dla kandydatów do bierzmowania

UWAGA KLASY VII i II !!!

1. Dwudniowe rekolekcje ewangelizacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania (pierwsza tura) z klas VII i II rozpoczną się w piątek 17 listopada w Szkole Podstawowej nr 3. Zbiórka o godz. 17.15 w szkole. Zabrać ze sobą długopis oraz indeks. Zakończenie zajęć w piątek ok. godz. 20. Informacje dotyczące soboty będą podane na miejscu.

2. Druga tura rekolekcji ewangelizacyjnych i taki sam program odbędzię się 24-25 listopada również w Szkole Podstawowej nr 3. Podział kandydatów na poszczególne terminy został zrobiony podczas spotkań w grupach 6-8 listopada na cmentarzu.

UDZIAŁ W REKOLEKCJACH JEST OBOWIĄZKOWY

17 listopada 2017

Nowy biskup toruński

Papież Franciszek mianował nowym biskupem toruńskim dotychczasowego biskupa pomocniczego diecezji pelplińskiej Wiesława Śmigla – poinformowała w sobotę (11.11.2017) Nuncjatura Apostolska. Zastąpi on bp. Andrzeja Suskiego, który przechodzi na emeryturę.

12 listopada 2017

< 1 . . . 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 . . . 201 >