PAMIĘTAMY

18 października 2018

Pogrzeb dzieci martwo urodzonych

"Żałoba po śmierci dziecka nigdy się nie kończy. I nieważne, czy dziecko w chwili śmierci było dorosłe, tydzień wcześniej rozpoczęło szkołę czy nie dożyło narodzin. Osieroceni rodzice borykają się z poczuciem przegranej, a pytanie "Dlaczego?" nie opuszcza ich ani na chwilę. (...) 15 października br. o godz. 19.00 na kościerskim cmentarzu rozpoczęły się obchody Dnia Dziecka Utraconego.

15 października 2018

Propozycja kursu przedmałżeńskiego

11 października 2018

Trwają rekolekcje szkolne

Szkoły podstawowe i klasy gimnazjalne naszej parafii przeżywają w dniach 8-10 X swoje doroczne ćwiczenia duchowe.

9 października 2018

Jasna Góra podejmuje maturzystów

24 września odbyła się pielgrzymka maturzystów diecezji pelplińskiej do Częstochowy. Nasi księża wikariusze ks. Dawid i ks. Marcin towarzyszyli swoim uczniom z "ekonomika" i "ogólniaka".

25 września 2018

Pozdrowienia od pielgrzymów

Przebywająca aktualnie na pielgrzymce we Włoszech grupa z naszej parafii z księdzem proboszczem przesyła Ludowi Bożemu w Kościerzynie pozdrowienia z pamięcią w modlitwie. Dziś w intencji parafian była sprawowana Msza św. przy grobie św. Jana Pawła II.

23 września 2018

Odsłonięcie pomnika

Z okazji powstania w centrum miasta pomnika Aleksandra Majkowskiego, w niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.30 modlono się za mieszkańców Kościerzyny oraz pątników pieszej pielgrzymki do Wejherowa.

17 września 2018

Dni odpustowe w naszej parafii

14 i 15 września br. przeżywaliśmy uroczystości odpustowe Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Bolesnej.

15 września 2018

< 1 . . . 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 . . . 200 >