Droga Krzyżowa ulicami miasta

Piątek, to dla wszytskich chrześcijan dzień wywyższenia Krzyża Świętego. Podczas Misij Świętych właśnie w ten dzień odbyła się Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Nabożeństwo zgromadziło całe rodziny z naszej wspólnoty parafialnej. Każdy z uczestników przybył na Drogę Krzyżową z krzyżem z własnego domu oraz ze świecą.Drogę Krzyżową zakończyliśmy uczczeniem Krzyża misyjnego.

20 listopada 2010

Misje Święte

W dniach od 10 do 17 października 2010 odbędą się w naszej parafii Misje Święte, które poprowadzą Bracia Pocieszyciele z Getsemani: o. Świerad i o. Bonifacy. Średecznie wszystkich zapraszamy do udziału. Hasłem Misji Świętych są słowa papieża Benedykta XVI "Jedna jest skała, na której warto budować- JEZUS CHRYSTUS".

14 listopada 2010

Lekarz duszy i egzaminator na prawo jazdy

O kim mowa? Oczywiście że o św. Stanisławie Kostce. W dniach od 16 do 18 września przeżywaliśmy Triduum ku czci św. Stanisława Kostki. Centralnym punktem obchodów, jak zawsze była Msza Święta. W tym roku św. Stasiu wcielił się w rolę lekarza dusz. Każde z dzieci po otrzymaniu recepty mogło udać się do apteki, aby wykupić odpowiedni dla siebie lek (uczciwosan, wytrwałosan).

20 listopada 2010