Odpust w Piasecznie

W niedzielny poranek z naszej parafii wyjechała pielgrzymka z księdzem proboszczem i siostrami zakonnymi na uroczystość 50 lecia koronacji figury Matki Bożej w Piasecznie.

9 września 2018

W imię Boże w nowy rok szkolny

W poniedziałek 3 września zabrzmiał przysłowiowy pierwszy dzwonek na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Podczas Mszy św. modliliśmy się o dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo, a najmłodszym uczniom poświęcono przybory szkolne.

3 września 2018

WYCHOWAWCA CHRZEŚCIJAŃSKI W PROCESIE ROZEZNAWANIA POWOŁANIA

List Pasterski z okazji VIII Tygodnia Wychowania 9 – 15 września 2018 roku.

3 września 2018

Wyjazd nad morze

W dniach 24-25 sierpnia parafialna rada duszpasterska odbyła w Białogórze integracyjne spotkanie poświęcone rekolekcjom ewangelizacyjnym w najbliższym adwencie oraz sprawom formacyjnym i pastoralnym naszej parafii.

25 sierpnia 2018

Kolejny kurs przygotowawczy do bierzmowania - ZAPISY

Młodzież naszej parafii z kl. VII szkoły podstawowej i ewentualnie starsi mogą zgłaszać się osobiście w biurze parafialnym do piątku 14 września na kurs do bierzmowania.

23 sierpnia 2018

Niebawem powrót do szkoły

Harmonogram inauguracji nowego roku szkolnego i katechetycznego:

* Poniedziałek 3 września godz. 8.00 - Msza św. dla szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjum oraz kandydatów do bierzmowania rozpoczynających drugi rok formacji

* Poniedziałek 3 września godz. 16.30 - Msza św. dla szkół podstawowych z poświęceniem przyborów szkolnych uczniom kl. I

25 sierpnia 2018

50. ROCZNICA KORONACJI FIGURY MATKI BOSKIEJ W PIASECZNIE

Organizujemy parafialną pielgrzymkę do Piaseczna na uroczystości odpustowe i jubileusz koronacji figury w niedzielę 9 września br. Zapisy w biurze parafialnym.

23 sierpnia 2018

Koncert na 100-lecie Niepodległości

W naszym kościele parafialnym w niedzielę (19 sierpnia) po wieczornej Mszy św. wysłuchaliśmy koncertu zespołu wokalnego Art'n'Voices w ramach Festiwalu Muzycznego Niepodległa Wielu Wymiarów.

Dziękujemy wykonawcom i zgromadzonym słuchaczom za wspólny miły wieczór.

22 sierpnia 2018

< 1 . . . 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 . . . 200 >