Jasna Góra podejmuje maturzystów

24 września odbyła się pielgrzymka maturzystów diecezji pelplińskiej do Częstochowy. Nasi księża wikariusze ks. Dawid i ks. Marcin towarzyszyli swoim uczniom z "ekonomika" i "ogólniaka".

25 września 2018

Pozdrowienia od pielgrzymów

Przebywająca aktualnie na pielgrzymce we Włoszech grupa z naszej parafii z księdzem proboszczem przesyła Ludowi Bożemu w Kościerzynie pozdrowienia z pamięcią w modlitwie. Dziś w intencji parafian była sprawowana Msza św. przy grobie św. Jana Pawła II.

23 września 2018

Odsłonięcie pomnika

Z okazji powstania w centrum miasta pomnika Aleksandra Majkowskiego, w niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.30 modlono się za mieszkańców Kościerzyny oraz pątników pieszej pielgrzymki do Wejherowa.

17 września 2018

Dni odpustowe w naszej parafii

14 i 15 września br. przeżywaliśmy uroczystości odpustowe Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Bolesnej.

15 września 2018

Odpust w Piasecznie

W niedzielny poranek z naszej parafii wyjechała pielgrzymka z księdzem proboszczem i siostrami zakonnymi na uroczystość 50 lecia koronacji figury Matki Bożej w Piasecznie.

9 września 2018

W imię Boże w nowy rok szkolny

W poniedziałek 3 września zabrzmiał przysłowiowy pierwszy dzwonek na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Podczas Mszy św. modliliśmy się o dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo, a najmłodszym uczniom poświęcono przybory szkolne.

3 września 2018

WYCHOWAWCA CHRZEŚCIJAŃSKI W PROCESIE ROZEZNAWANIA POWOŁANIA

List Pasterski z okazji VIII Tygodnia Wychowania 9 – 15 września 2018 roku.

3 września 2018

Wyjazd nad morze

W dniach 24-25 sierpnia parafialna rada duszpasterska odbyła w Białogórze integracyjne spotkanie poświęcone rekolekcjom ewangelizacyjnym w najbliższym adwencie oraz sprawom formacyjnym i pastoralnym naszej parafii.

25 sierpnia 2018

< 1 . . . 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 . . . 203 >