Kolejny kurs przygotowawczy do bierzmowania - ZAPISY

Młodzież naszej parafii z kl. VII szkoły podstawowej i ewentualnie starsi mogą zgłaszać się osobiście w biurze parafialnym do piątku 14 września na kurs do bierzmowania.

23 sierpnia 2018

Niebawem powrót do szkoły

Harmonogram inauguracji nowego roku szkolnego i katechetycznego:

* Poniedziałek 3 września godz. 8.00 - Msza św. dla szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjum oraz kandydatów do bierzmowania rozpoczynających drugi rok formacji

* Poniedziałek 3 września godz. 16.30 - Msza św. dla szkół podstawowych z poświęceniem przyborów szkolnych uczniom kl. I

25 sierpnia 2018

50. ROCZNICA KORONACJI FIGURY MATKI BOSKIEJ W PIASECZNIE

Organizujemy parafialną pielgrzymkę do Piaseczna na uroczystości odpustowe i jubileusz koronacji figury w niedzielę 9 września br. Zapisy w biurze parafialnym.

23 sierpnia 2018

Koncert na 100-lecie Niepodległości

W naszym kościele parafialnym w niedzielę (19 sierpnia) po wieczornej Mszy św. wysłuchaliśmy koncertu zespołu wokalnego Art'n'Voices w ramach Festiwalu Muzycznego Niepodległa Wielu Wymiarów.

Dziękujemy wykonawcom i zgromadzonym słuchaczom za wspólny miły wieczór.

Księga Pamięci

Ukazała się nowa publikacja pt. "Drogi Krzyżowe Diecezji Pelplińskiej" w której uwzględniono również naszą parafię. Zachęcamy do nabywania albumu (80 zł) w zakrystii i biurze parafialnym.

15 sierpnia

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz kolejna rocznica Cudu nad Wisłą i Święto Wojska Polskiego.

14 sierpnia 2018

Dobra pogoda sprzyja dekarzom

Prace na dachu kościoła parafialnego postępują. Poniżej zamieszczamy aktualne zdjęcia.

Sierpień – miesiąc abstynencji 2018

Apel Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych