Kościerzyna uczciła Święto 3 Maja

Na Placu św. Jana Pawła II proboszczowie kościerskich parafii sprawowali Najświętszą Ofiarę w intencji Ojczyzny.

Materiał portalu Ziemi Pomorskiej NOWE POMORZE.

4 maja 2018

Uroczysty Dzień Komunii

W niedzielę 29 kwietnia w naszej parafii miała miejsce uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Zdjęcia są do nabycia w zakładzie Fotografia & film - Ireneusz Hinc przy ul. Świętojańskiej 7.

1 maja 2018

Pamiętamy w modlitwie - 6. rocznica śmierci

* 24 V 1940 + 25 IV 2012

25 kwietnia 2018

Słuchać, rozeznawać, żyć powołaniem Pana

Światowy Dzień Modlitw o Powołania 2018 r. ORĘDZIE OJCA ŚWIĘTEGO

25 kwietnia 2018

„Posługa Słowu w prymasowskim Gnieźnie”

17 kwietnia br. w Muzeum Ziemi Kościerskiej odbyło się otwarcie ekspozycji stałej poświęconej arcybiskupowi Henrykowi Muszyńskiemu, Prymasowi Seniorowi i Honorowemu Obywatelowi Kościerzyny. Najpierw jednak o godz. 16.30 rozpoczęła się uroczysta Msza św. w kościerskiej farze, koncelebrowana przez abpa Wojciecha Polaka - Prymasa Polski, abpa Henryka Muszyńskiego i bpa Ryszarda Kasynę.

Obszerna relacja z uroczystości - TUTAJ

19 kwietnia 2018

Świętowanie jubileuszu

W trzecią Niedzielę Wielkanocną Wspólnota Krwi Chrystusa działająca w naszej parafii obchodziła 25-lecie swojej działalności. Centralnym punktem uroczystości była Msza św. koncelebrowana z udziałem zaproszonych kapłanów i członków wspólnoty z innych parafii.

15 kwietnia 2018

< 1 . . . 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 . . . 199 >