ZA P R A S Z A M Y

15 czerwca 2018

Nowy Przewodnik

Ukazał się Przewodnik dla naszych parafian oraz wszystkich gości i pielgrzymów, w którym można znaleźć podstawowe informacje o parafii "Świętej Trójcy" oraz sanktuariach Maryjnych w Kościerzynie. Będzie do nabycia już przy okazji odpustu Królowej Rodzin. Zachęcamy do lektury.

14 czerwca 2018

Odpust ku czci św. Antoniego

13 czerwca jest w naszej parafii dniem odpustu ku czci św. Antoniego oraz imienin ks. proboszcza. O godz. 11.00 tegoroczni księża neoprezbiterzy sprawowali uroczystą Mszę św. oraz udzielili indywidualnie wszystkim zebranym prymicyjnego błogosławieństwa. Natomiast ks. dziekan Jan Ostrowski w imieniu kapłanów dekanatu kościerskiego złożył ks. proboszczowi Antoniemu życzenia imieninowe.

14 czerwca 2018

ZAPROSZENIE NA ODPUST

Ksiądz proboszcz Antoni Bączkowski, kustosz kościerskich sanktuariów zaprasza na Odpust Matki Bożej Kościersiej Królowej Rodzin w dniach 15-21 czerwca. POSŁUCHAJ

15 czerwca 2018

JESTEM - Lednica 2018

Relacja z wyjazdu na spotkanie młodych Lednica.

5 czerwca 2018

Boże Ciało w Kościerzynie

W uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej ulicami Kościerzyny przeszła procesja eucharystyczna. Rozpoczęła się ona w kościele Świętej Trójcy, a zakończyła w kościele Zmartwychwstania Pańskiego. Na trasie przygotowano cztery ołtarze, przy których wierni rozważali Słowo Boże. GALERIA

1 czerwca 2018

1 czerwca

Biskup Ryszard Kasyna udzielił na piątek 1 czerwca dyspensy od wstrzemieźliwości od pokarmów mięsnych na terenie diecezji pelplińskiej. Wierni korzystający z dyspensy winni wykonać inny akt pokutny lub uczynek miłosierdzia oraz pomodlić się w intencjach Kościoła.

30 maja 2018

< 1 . . . 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 . . . 201 >