Pierwszy rok formacji do sakramentu bierzmowania

Poniżej podział na grupy.

14 października 2018

ZA P R A S Z A M Y

11 października 2018

"To dziecko otrzymało dar życia od Pana Boga...

i przeżyło je najlepiej jak mogło w danych mu okolicznościach..."

Propozycja kursu przedmałżeńskiego

Trwają rekolekcje szkolne

Szkoły podstawowe i klasy gimnazjalne naszej parafii przeżywają w dniach 8-10 X swoje doroczne ćwiczenia duchowe.

9 października 2018

Jasna Góra podejmuje maturzystów

24 września odbyła się pielgrzymka maturzystów diecezji pelplińskiej do Częstochowy. Nasi księża wikariusze ks. Dawid i ks. Marcin towarzyszyli swoim uczniom z "ekonomika" i "ogólniaka".

25 września 2018

Pozdrowienia od pielgrzymów

Przebywająca aktualnie na pielgrzymce we Włoszech grupa z naszej parafii z księdzem proboszczem przesyła Ludowi Bożemu w Kościerzynie pozdrowienia z pamięcią w modlitwie. Dziś w intencji parafian była sprawowana Msza św. przy grobie św. Jana Pawła II.

23 września 2018

Odsłonięcie pomnika

Z okazji powstania w centrum miasta pomnika Aleksandra Majkowskiego, w niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.30 modlono się za mieszkańców Kościerzyny oraz pątników pieszej pielgrzymki do Wejherowa.

17 września 2018

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 . . . 198 >