rozwińParafia Świętej Trójcy
zwiń
Parafia Świętej Trójcy

Parafia Świętej Trójcy

Najstarszym zabytkiem świątyni jest późnogotycki obraz "Ukrzyżowanie" pochodzący z początku XVI w. znajdujący się w prawym bocznym ołtarzu. W nastawie ołtarza widnieje płaskorzeźbiona scena koronacji Najświętszej Marii Panny.

OSTATNIE BILETY

OSTATNIE BILETY

Już tylko 14 wolnych miejsc pozostało na zabawę karnawałową 18.02. Kontakt w biurze parafialnym lub marcinsikorski.klo@interia.pl

!!! ZOBACZ !!!

20 stycznia 2017
 
Informacja dla kandydatów do sakramentu bierzmowania

Informacja dla kandydatów do sakramentu bierzmowania

Po przerwie związanej z wizytami duszpasterskimi i feriami zimowymi zaplanowane zostały następujące spotkania...

20 stycznia 2017

więcej

 
Życzenia Noworoczne

Życzenia Noworoczne

„Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie swoje oblicze i niech cię obdarzy pokojem”. (Lb 6, 22-27)

31 grudnia 2016
 
NABOŻEŃSTWO PIERWSZYCH  PIĘCIU SOBÓT MIESIĄCA - Wynagrodzenie składane Niepokalanemu Sercu Maryi

NABOŻEŃSTWO PIERWSZYCH PIĘCIU SOBÓT MIESIĄCA - Wynagrodzenie składane Niepokalanemu Sercu Maryi

W Fatimie 13 lipca 1917 r. Matka Boża powiedziała: „Widzieliście piekło, do którego idą dusze biednych grzeszników. Bóg chce je uratować, Bóg chce rozpowszechnić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Jeżeli uczyni się to, co wam powiem, wielu zostanie przed piekłem uratowanych i nastanie pokój na świecie”.

30 grudnia 2016

więcej

 
Msza św. w domu seniora

Msza św. w domu seniora

W domu seniora "Ostoja kaszubska" była sprawowana Msza św. z okazji świąt Bożego Narodzenia.

26 grudnia 2016
 
Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

Drodzy Parafianie i Goście naszego Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin!

 

Boże Narodzenie to przede wszystkim dotknięcie Tajemnicy Wcielenia. Skupiamy swoje życie, myśli i słowa wobec Obecności niezwykłej – Boga, który stał się człowiekiem. Wyjątkowe wydarzenie! Adorujmy Boga! Święta Rodzina z Betlejem pragnie być zaproszona do każdego naszego domu. Otwórzmy drzwi domostw i serc, aby przyjąć Boga w naszym życiu. Pozwólmy Mu wejść we wszystkie sprawy codzienności. Niech dom rodzinny obfituje darami, które otrzymujemy od Nowonarodzonego Boga: miłością, życzliwością, pokojem serca. Towarzyszymy Wam jako Duszpasterze w te piękne i pełne dobra świąteczne dni. I życzymy, aby promieniowanie łask Bożego Emmanuela – Boga z nami, przyniosło każdemu z Was umocnienie nadziei, dało wzrost wiary i otuliło miłością. 

Z błogosławieństwem

Ks. proboszcz Antoni Bączkowski

wraz z duszpasterzami

24 grudnia 2016
 
Coraz bliżej święta...

Coraz bliżej święta...

Na kilka dni przed Bożym Narodzeniem tradycyjnie odbywają się spotkania przedświąteczne dla poszczególnych wspólnot działających przy parafii. Jest to okazja, aby złożyć sobie życzenia, porozmawiać przy kawie, obdarować upominkami i miło spędzić czas.

19 grudnia 2016
 
17 grudnia 2016
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 . . . 172 >