100 lat powrotu Kościerzyny do Ojczyzny

W niedzielę, 26 stycznia, w 100. rocznicę wkroczenia Wojsk Polskich do Kościerzyny zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.30. Będziemy modlić się za Ojczyznę i naszą społeczność wspólnie z przedstawicieli władz samorządowych, wojska i pocztami sztandarowymi.

Na Rynku o 14.00 wspólne odśpiewanie hymnu państwowego; o 14.40 rozpocznie się Mini Rajd Kaszubski, zaś o 18.00 uroczysty Koncert Niepodległościowy w sali L. Szopińskiego.

Natomiast w poniedziałek, 27 stycznia w naszym kościele parafialnym uroczysty koncert Macieja Miecznikowskiego o godz. 19.00. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

Tegoroczne obchody objął swym patronatem Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

100 lat powrotu Kościerzyny do Ojczyzny

17 stycznia 2020