35. rocznica święceń kapłańskich ks. proboszcza

Zazwyczaj w maju i czerwcu kapłani przeżywają rocznice swoich święceń prezbiteratu. W tym roku ks. proboszcz Antoni Bączkowski zaprosił swoich kolegów - absolwentów seminarium w Pelplinie 1983 r. - do Kościerzyny, aby świętować 35. rocznicę święceń. Z tej okazji Mszy św. przewodniczył abp Edmund Piszcz, ówczesny opiekun alumnów.

35. rocznica święceń kapłańskich ks. proboszcza 35. rocznica święceń kapłańskich ks. proboszcza 35. rocznica święceń kapłańskich ks. proboszcza 35. rocznica święceń kapłańskich ks. proboszcza 35. rocznica święceń kapłańskich ks. proboszcza 35. rocznica święceń kapłańskich ks. proboszcza 35. rocznica święceń kapłańskich ks. proboszcza 35. rocznica święceń kapłańskich ks. proboszcza

22 maja 2018