Bal karnawałowy

Pośród śpiewów i tańców upłynęło spotkanie karnawałowe, jakie w sobotni wieczór 2 lutego br. zgromadziło ponad 40 parafian - przede wszystkim rodziców ministrantów i członków "Domowego Kościoła".
         Była to okazja do zacieśnienia rodzinnych więzi w naszej wspólnocie i do podziękowania osobom aktywnie zaangażowanym w życie naszej parafii. Nie zabrakło zabawy przy muzyce w iście karnawałowym nastroju.
         Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować spotkanie i mamy nadzieję, że na stałe wpisze się ono do kalendarza przyparafialnych imprez.

3 lutego 2013