Czuwanie z Maryją!

Dzień przed Uroczystościami Centralnymi Odpustu Matki Bożej Kościerskiej Królowej Rodzin, wierne dzieci Matki zgromadziły się w kościele sanktuaryjnym. Mszę Św. sprawowało wielu kapłanów, Słowo Boże skierował do wszystkim ks. Dominik Chmielewski, który wygłosił również konferencję i wraz z ks. Dawidem prowadził czas adroracji i uwielbienia Pana Jezusa.

Czuwanie z Maryją! Czuwanie z Maryją! Czuwanie z Maryją! Czuwanie z Maryją! Czuwanie z Maryją! Czuwanie z Maryją! Czuwanie z Maryją! Czuwanie z Maryją! Czuwanie z Maryją! Czuwanie z Maryją! Czuwanie z Maryją! Czuwanie z Maryją! Czuwanie z Maryją! Czuwanie z Maryją! Czuwanie z Maryją! Czuwanie z Maryją! Czuwanie z Maryją! Czuwanie z Maryją! Czuwanie z Maryją!

20 czerwca 2020