Domownicy Boga na spotkaniu Wspólnoty całej diecezji

14 września, w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w Brusach odbył się III Zjazd Formacyjny Wspólnot Domowników Boga naszej diecezji. Z naszej parafii w tym wydarzeniu wzięło udział 27 osób. Dzień rozpoczął się Mszą Św. pod przewodnictwem Ks. Bp Ryszarda Kasyny. Pozostała część spotkania odbyła się w pobliskiej szkole podstawowej. W ramach programu wysłuchaliśmy dwóch ciekawych konferencji: „Odpowiedzialność a funkcja we wspólnocie formacyjnej”,  a także „Słowo Boże w życiu wspólnoty Domowników Boga”. Nie zabrakło też pysznego obiadu i wspólnego Uwielbienia. Całość zakończyła się błogosławieństwem wszystkich kapłanów.

Domownicy Boga na spotkaniu Wspólnoty całej diecezji Domownicy Boga na spotkaniu Wspólnoty całej diecezji

19 września 2019