Drodzy Parafianie i Goście, Pielgrzymi Kościerskich Sanktuariów Maryjnych!

Pragniemy jako Wasi Duszpasterze wspólnie doświadczyć obecności przychodzącego Boga. Jest to wydarzenie historyczne i misterium miłości, które od ponad dwóch tysięcy lat stanowi wyzwanie dla każdego z Nas. Jest świętym dniem, w którym rozbłyska „wielka światłość” Chrystusa niosąca pokój i nadzieję. Aby Boga rozpoznać, aby Go przyjąć, potrzeba wiary, potrzeba pokory. Przyjęcia tych darów serdecznie Wam życzymy. Niech Bóg – Miłość będzie odkryciem dla każdego serca, aby uczyć się kochać i dzielić radość z bliskimi.

25 grudnia 2018