rozwińParafia Świętej Trójcy
zwiń
Parafia Świętej Trójcy

Parafia Świętej Trójcy

Najstarszym zabytkiem świątyni jest późnogotycki obraz "Ukrzyżowanie" pochodzący z początku XVI w. znajdujący się w prawym bocznym ołtarzu. W nastawie ołtarza widnieje płaskorzeźbiona scena koronacji Najświętszej Marii Panny.

Drugi rok formacyjny kandydatów do bierzmowania

Drugi rok formacyjny kandydatów do bierzmowania

Klasy III gimnazjum rozpoczynają drugi rok przygotowań do sakramentu bierzmowania. Prezentujemy aktualne listy kandydatów i terminarz spotkań. Najbliższe w tym tygodniu.

 

 

 

 

Bierzmowanie klasa III
grupa ks. Marcina „C” i „F”

(marcinsikorski.klo@interia.pl)                                                

Środa, godz. 18.00 

  1. Radzikowska Sandra
  2. Szulist Amadeusz
  3. Cynka Wiktor
  4. Szenwald Magdalena
  5. Bojanowska Aleksandra
  6. Gardiasz Nikodem
  7. Wróblewski Kacper
  8. Wirzba Katarzyna
  9. Wicher Vanessa
  10. Wicher Maik
  11. Litwin Paulina
  12. Andrik Paulina
  13. Kropidłowski Szymon
  14. Zela Daniel
  15. Michalak Maciej
  16. Mierski Nikodem
  17. Weronika Berendt
  18. Kaźmierczyk Oliwia
  19. Suchta Sylwia
  20. Jachowicz Mateusz
  21. Czapiewska Marta
  22. Pastwa Marta
  23. Dargacz Dawid
  24. Sienkiewicz Marta
  25. Kleinschmidt Martyna
  26. Meller Aleksandra 

Bierzmowanie klasa III
grupa ks. Marka „B” i „E”

(marekklosowski@gmail.com)

Środa, godz. 18.00 

1. Bałdyga Kamil

2. Bottcher Agnieszka

3. Chajewska Natalia

4. Chmielewska Klaudia

5. Chwarzyński Eryk

6. Czarnowski Łukasz

7. Derengowska Martyna

8. Felskowski Maciej

9. Jakusz Michał

10. Jereczek Jan

11. Khial Dominik

12. Kiedrowska Julia

13. Kowalski Jakub

14. Kuczkowska Natalia

15. Kulas Natalia

16. Lewandowski Maksymilian

17. Majewska Magdalena

18. Mączewski Łukasz

19. Okrój Agata

20. Opińska Monika

21. Opiński Radosław

22. Piątkowski Sebastian

23. Pietrysko Pola

24. Pindera Michalina

25. Rzepka Dawid

26. Sadowski Damian

27. Szalewska Wiktoria

28. Szymkowiak Jan

29. Śliwa Szymon

30. Troka Piotr

31. Wcisło Małgorzata

32. Wiszniewska Natalia

33. Woelke Filip

34. Żynda Jakub

 

Bierzmowanie klasa III
grupa ks. Dawida „A” i „D” 

(dawidtyborek@op.pl)

Poniedziałek, godz. 18.00

1. Hetmański Dawid

2. Węsierski Jakub

3. Młyńska Agata

4. Kowalke Zofia

5. Polak Adela

6. Konk Emilia

7. Cyra Paweł

8. Felskowska Natalia

9. Dolińska Amelia

10. Lipski Grzegorz

11. Dawidowski Hubert

12. Cyra Miłosz

13. Bert Michał

14. Szczepańska Klaudia

15. Frenkiel-Tobiasz Wiktoria

16. Hrynkiewicz Klaudia

17. Zieliński Oskar Jan

18. Karczewska Aleksandra

19. Sulewski Karol

20. Orlikowska Sara

21. Kulaszewicz Małgorzata

22. Hoffman Mikołaj

23. Skwierawska Oliwia

24. Rolbiecka Amelia

25. Podsiadło Igor

 

Bierzmowanie klasa III
grupa ks. Szymona „G” i "H"  

(szymon.gwardzik@gmail.com)

Wtorek, godz. 18.00

1. Bielau Bartłomiej

2. Cyrzan Patrycja

3. Janke Luiza

4. Kąkol Dawid

5. Kąkol Katarzyna

6. Kiedrowski Dawid

7. Klasa Dominik

8. Ktołkowska Malwina

9. Kurs Oskar

10. Literska Paulina

11. Miszczak Jan

12. Nadia Breska

13. Okuniewska Wiktoria

14. Piankowska Natalia

15. Pik Julia

16. Pobłocki Seweryn

17. Potrykus Daria

18. Potrykus Martyna

19. Szalewska Marta

20. Szulta Eliana

21. Wałdoch Wiktoria

22. Zinka Karolina

23. Bistroń Kacper

24. Brillowski Jakub

25. Buszman Patryk

26. Czucha Michał

27. Dullak Fabian

28. Juński Paweł

29. Kafarski Jakub

30. Loll Oliwia

31. Lubecka Klaudia

32. Manikowski Oskar

33. Mościcki Jan

34. Niklas Dominik

35. Okoniewski Bartosz

36. Skwierawska Natalia

37. Skwierawski Michał

38. Węsiora Anna

39. Wiecki Konstanty

40. Wiecki Ksawery

41. Załucki Miłosz

42. Żywicki Nikodem

 

 

 

30 września 2017

powrót