Dzień błogosławieństwa rodzin

Czas odpustu trwa... Dziś w szczególny sposób otaczamy modlitwą rodziny, dzieci i rodziców czekających na potomstwo. Przez cały tydzień Słowo Boże głosi dla nas i prowadzi te szczególne Boże wydarzenia o. Franciszek. Już dziś jesteśmy mu niezmiernie wdzięczni! Zapraszamy na kolejne dni naszego odpustu sanktuaryjnego!

Dzień błogosławieństwa rodzin Dzień błogosławieństwa rodzin Dzień błogosławieństwa rodzin Dzień błogosławieństwa rodzin Dzień błogosławieństwa rodzin Dzień błogosławieństwa rodzin

21 czerwca 2020