Dzień chorych

Kolejny dzień naszych spotkań z Maryją to uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela i odpustowy dzień chorych. Jednej z Mszy św. przewodniczył dziekan dekanatu kościerskiego ks. Jan Ostrowski. Na zakończenie celebracji udzielił błogosławieństwa lourdzkiego zebranym wiernym, a po zakończonej liturgii chorzy mogli skorzystać z sakramentu namaszczenia chorych. Niech Maryja Królująca w naszych rodzinach będzie Uzdrowieniem Chorych.

Dzień chorych Dzień chorych Dzień chorych Dzień chorych Dzień chorych Dzień chorych Dzień chorych Dzień chorych Dzień chorych

24 czerwca 2020