rozwińParafia Świętej Trójcy
zwiń
Parafia Świętej Trójcy

Parafia Świętej Trójcy

Najstarszym zabytkiem świątyni jest późnogotycki obraz "Ukrzyżowanie" pochodzący z początku XVI w. znajdujący się w prawym bocznym ołtarzu. W nastawie ołtarza widnieje płaskorzeźbiona scena koronacji Najświętszej Marii Panny.

Dzień modlitw o powołania i za powołanych

Dzień modlitw o powołania i za powołanych

Szczególnym zadaniem wspólnoty Kościoła jest troska o to, aby nie zabrakło tych, którzy będą w Kościele posługiwali. Nie mogło zabraknąć dnia i modlitwy, w czasie naszego odpustu sanktuaryjnego, poświęconego powołaniu kapłańskiemu, zakonnemu i misyjnemu. Prośmy o to, aby młodzi ludzie nie bali się odpowiadać na Boże wezwanie!

Dzień modlitw o powołania i za powołanych Dzień modlitw o powołania i za powołanych Dzień modlitw o powołania i za powołanych Dzień modlitw o powołania i za powołanych Dzień modlitw o powołania i za powołanych Dzień modlitw o powołania i za powołanych Dzień modlitw o powołania i za powołanych Dzień modlitw o powołania i za powołanych Dzień modlitw o powołania i za powołanych Dzień modlitw o powołania i za powołanych Dzień modlitw o powołania i za powołanych Dzień modlitw o powołania i za powołanych Dzień modlitw o powołania i za powołanych Dzień modlitw o powołania i za powołanych Dzień modlitw o powołania i za powołanych
 
22 czerwca 2020

powrót