Ferie z Panem Bogiem

Ferie to czas odpoczynku od książek, zeszytów, szkoły, porannego wstawania. Wielu, będzie miało możliwość poznawania najpiękniejszych zakątków naszej ojczyzny. Wielu z nas jednak pozostanie w domu – jesteśmy przekonani, że i w najbliższej sercu okolicy odkryjemy wiele ciekawych miejsc, do których zawsze będziemy powracać.
         Dzieciom, młodzieży, nauczycielom, wszytskim parafianom i gościom życzymy radosnych i bezpiecznych ferii zimowych, pełnych niezapomnianych wrażeń, oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

30 stycznia 2012