rozwińParafia Świętej Trójcy
zwiń
Parafia Świętej Trójcy

Parafia Świętej Trójcy

Najstarszym zabytkiem świątyni jest późnogotycki obraz "Ukrzyżowanie" pochodzący z początku XVI w. znajdujący się w prawym bocznym ołtarzu. W nastawie ołtarza widnieje płaskorzeźbiona scena koronacji Najświętszej Marii Panny.

Formacja kandydatów do bierzmowania - GRUPY

Formacja kandydatów do bierzmowania - GRUPY

Podczas pierwszego spotkania w grupach (25-29 IX) kandydaci otrzymają do wypełnienia deklaracje podjęcia formacji, które należy osobiście złożyć przed ołtarzem podczas dowolnej Mszy św. (oprócz 11.00) w niedzielę 15 października.

Ksiądz Biskup Diecezjalny w całej diecezji pelplińskiej wprowadził jednolity program duszpasterstwa bierzmowanych.

Celem tego programu jest uwielbienie Boga przez nawrócenie (spowiedź, pokutę, uczynki miłosierdzia), decyzję o zakorzenieniu w Kościół (we wspólnocie parafialnej, ruchach i stowarzyszeniach katolickich) oraz uświęcenie człowieka.

Dla osiągnięcia zamierzonego celu kandydaci otrzymają swoje własne indeksy, które nie mają być postrzegane jako środki przymusu, ale raczej jako mapa, dzięki której można godnie przygotować się do bierzmowania.

W tym roku, uczniowie klas VII szkoły podstawowej i klas II gimnazjum oraz starsi, którzy z różnych przyczyn nie przystąpili jeszcze do sakramentu bierzmowania, miała możliwość od 1 do 15 września wyrazić swoje pragnienie wzięcia udziału w przygotowawczym kursie.

 

P O D Z I A Ł   N A   G R U P Y:

GRUPA 1 – opiekun ks. Marcin Sikorski 

(email: marcinsikorski.klo@interia.pl) - spotkania w środy

Wiktoria Meyer               

Dominik Szczepankiewicz    

Anna Formella                       

Oskar Pirch                            

Neli Wanta                            

Julia Greszczyńska                

Daria Litwic                           

Kamil Kosanecki                   

Marcin Wendt                         

Julia Simlat                            

Piotr Stencel                           

Kordian Brzoskowski          

Olga Gończ                           

Laura Kowalke                      

Malwina Troka                       

Małgorzata Żynda                  

Michał Lubawski                   

Kamil Rudnik                       

Viktoria Stencel                    

Jędrzej Głowiński                  

Olaf Szarmach                      

Nadia Dopierała                  

Natalia Piechowska               

Natalia Müller                       

Adam Igel                             

Wiktoria Kiełpin                    

Kacper Liedtke                     

Karolina Skalińska                 

Wiktoria Gierszewska            

Karolina Peek                         

Oskar Smentoch                     

Michał Tusk                           

Oskar Modrzejewski              

Tomasz Opiński                    

Kacper Radomski                 

Tatiana Kurowska                 

Marcin Chmielewski              

Klaudia Chmielewska          

Weronika Kożyczkowska     

Nikodem Potrac                    

Maksymilian Węsierski        

Konrad Żynda                      

Malwina Kurs                       

Wiktoria Łopusiewicz           

Marta Lehmann                     

Amelia Kropidłowska           

Patrycja Trapkowska             

Julia Skwierawska                 

Alan Żołądowski                  

Piotr Głucharzewski              

Mikołaj Podjaski                   

Oliwia Kowalska                  

Oliwia Peplińska                    

Dorota Maszka                      

Klaudia Borzestowska          

Agnieszka Czapiewska         

Cyra Damian                         

Kornelia Pestka                     

Agnieszka Jereczek               

Marta Jereczek                      

Anastazja Puchalska             

Piotr Gruchała                     

Julia Pirch                               

Paulina Pobłocka                   

Konrad Szwedowski             

Wiktoria Bukowska              

Kornelia Hutyra                    

Daria Wantoch – Rekowska 

Julia Greń                              

Jakub Dziemiński                  

Amelia Zembrzuska              

Wiktoria Neubauer                 

Wiktor Stark                         

Grzegorz Darsznik                 

Weronika Kozikowska  

 

GRUPA 2 – opiekun ks. Marek Kłosowski

(email: marekklosowski@gmail.com) – spotkania w środy

Olga Szarmach                      

Ziemowit Pindera                  

Cezary Joskowski                 

Roksana Szczepańska          

Wiktoria Chrapkowska         

Katarzyna Pirch                    

Paweł Ciupka                       

Julia Czyżewska                   

Maja Stolp                            

Kornelia Czadewska            

Krzysztof Kulas                  

Marcin Majewski                

Filip Plutowski                    

Weronika Piechowska      

Katarzyna Popowska      

Damian Płotka                   

Jakub Nowak   

Marcin Nowak                      

Wiktoria Bączkowska          

Remigiusz Freda                

Aleksandra Szal                     

Daniel Ebertowski                 

Mikołaj Ebertowski                

Marta Lizakowska                 

Agnieszka Hinz                     

Christina Chaplin                  

Igor Rogowski                      

Dominika Gończ                    

Kasper Rolbiecki                   

Aleksandra Teszner               

Karolina Skwierawska          

Michał Koliński                      

Arkadiusz Wronikowski        

Dawid Lorek                         

Kornelia Kulaszewicz            

Nikola Węsierska                  

Oliwia Kopecka                    

Kacper Rzepka                       

Agnieszka Jaworska              

Paulina Werra                       

Sara Młyńska                        

Monika Przeperska               

Dawid Rzepka                      

Wiktoria Król                        

Paweł Sosnowski                 

Patrycja Polak                      

Julita Mielewczyk                  

Aleksandra Lorek                 

Damian Gruchała                  

Patrycja Cyman                    

Daria Breska                        

Mateusz Kępczyński             

Weronika Piątkowska                        

Krystian Brzeziński                

Przemysław Węsierski           

Adam Szewczyk                    

Julia Lemberg                         

Aleksandra Jakubek               

Malwina Jakubek                   

Roksana Daniec                     

Wiktoria Płotka                      

Aleksander Leśkiewicz          

Martyna Siechulec                 

Radosław Kuzior                  

Kira Skowronek                     

Wiktoria Rolbiecka                

Natan Lipski                      

Wiktoria Wichert                 

Kacper Chajewski                  

Wiktor Richert                       

Ewelina Płotka                                   

Patryk Reclaf                          

Dariusz Szenwald                  

Nikola Gliwa                          

Iga Chajewska                      

Joachim Młyński                     

 

GRUPA 3 – opiekun ks. Dawid Tyborski

(email: dawidtyborek@op.pl) – spotkania w poniedziałki

Wiktoria Templer               

Michalina Breza                  

Nikola Walkusz                  

Dawid Walkusz                  

Adriana Szczepańska        

Miłosz Kamrowski              

Michalina Pater                  

Martyna Masiak                   

Nikola Lipska                     

Amadeusz Kiedrowski      

Piotr Wrycza                        

Marcin Kaszubowski            

Jakub Tabarkiewicz             

Wiktoria Kaszubowska       

Szymon Templer                 

Martyna Thrun                      

Adrian Pałasz                     

Jakub Litwin                       

Weronika Macierzanka       

Wiktor Gołuński                  

Anna Burcon                       

Łukasz Orlikowski               

Natalia Maciak                    

Maja Borzyszkowska          

Rozalia Szulc                      

Oskar Cysarz                        

Igor Cysarz                           

Roksana Szczodrowska        

Maksymilian Khial                   

Bartłomiej Sowa                   

Oliwia Szlagowska               

Mikołaj Szymański                

Patryk Wrosz                       

Rafał Prądziński                   

Oliwia Ulenberg                   

Nikola Guze                         

Wiktoria Janusz                   

Roksana Wrona                   

Lucjan Brzoskowski             

Julian Moczadło                    

Aleksandra Herman             

Dominik Jaroniec                  

Jakub Puzdrowski             

Łukasz Strus                     

Julia Kryzel                        

Krystian Mejer                   

Adriana Wera                    

Błażej Latos                      

Maciej Jakusz                      

Wiktoria Kujawa               

Wiktoria Netkowska         

Otylia Konkol                    

Wiktor Lubiński                  

Maciej Cyman                  

Oskar Hinc                       

Franciszek Bystroń          

Natalia Głowacka              

Wiktoria Ruchniewicz          

Anna Kroplewska                

Kornel Żołnowski                

Paulina Broca                     

Katarzyna Traczykowska   

Monika Usarek                   

Klaudia Wróblewska          

Patrycja Szczodrowska      

Katarzyna Bławat              

Oliwia Klasa                       

Kamil Dunst                       

Roksana Kropidłowska      

Błażej Odya                       

Aleksandra Zielke              

Wanda Wolska                    

Dawid Żywicki                    

Katarzyna Szafara        

 

GRUPA 4 – opiekun ks. Szymon Gwardzik

(email: szymon.gwardzik@gmail.com) – spotkania we wtorki

Nikola Lamk                       

Wiktoria Jagiełka                

Maciej Piesik                            

Martyna Kuklińska           

Wiktoria Stolc                     

Marta Pałasz                    

Damian Kutela                    

Zuzanna Cyra                    

Paweł Treder                      

Adam Dułak                   

Emilia Domaroz                

Julia Majewska               

Kinga Pollak                  

Zuzanna Maszk          

Weronika Lemka             

Paweł Osowski                 

Jakub Klasa                  

Wiktor Polak                  

Szymon Bielawski          

Natalia Brauer                  

Natalia Hinc                     

Bogumiła Miszczak          

Emilia Pieklik                 

Szyłobryt Martyna           

Toruńczak Mateusz       

Weonika Lass                   

Maciej Muchowski       

Nikola Walkusz          

Kacper Walkusz               

Piotr Walkusz                  

Amelia Wenta                 

Natalia Dułak                   

Paulina Skwierawska      

Anna Miszczak                 

Roksana Litwin                 

Kamil Kasperczyk                        

Beata Fleszman                 

Marta Klajnszmidt             

Paulina Kinowska            

Natalia Werdenowska    

Agnieszka Konopa                   

Weronika Jażdżewska      

Maja Bachewicz               

Izabela Flisikowska        

Amelia Berth                 

Matylda Kowalczyk        

Oliwia Rutkowska            

Rafał Bistroń                   

Zuzanna Binięda Pastwa   

Klaudia Piankowska         

Radosław Skórowski    

Jakub Bielawa                  

Jakub Felskowski             

Paweł Klasa                     

Adam Stefański                

Paweł Stefański               

Wiktor Pirch                     

Mateusz Recław                

Sebastian Chrapkowski     

Błażej Szkobel               

Seweryn Gruchała             

Maks Wałdoch                  

Jacek Mielewczyk             

Wiktor Literski                 

Wiktoria Miętka                

Radosław Ptaszyński       

Robert Ptaszyński            

Adam Klasa                     

Mateusz Wronikowski     

Michał Słomiński              

Tymoteusz Imianowski    

Magdalena Wicińska       

Kamil Szalewski           

Jakub Anhalt                  

Maksymilian Fąferko        

Dawid Bielawski               

Natalia Chrapkowska        

Wioleta Różańska         

Samanta Czapiewska       

 

23 września 2017

powrót