Kandydaci do bierzmowania

Wznawiamy spotkania dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

W piątek przeżywamy święto Stanisława Koski, patrona młodzieży Polski.
Zapraszamy na Mszę św. oraz modlitwę uwielbienia o godz. 18.00 w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej.

Kolejne spotkania formacyjne będą odbywać się po Mszach świętych wieczornych w kościele parafialnym.

W kolejnym tygodniu, czyli w dniach 21-23 września spotkania w grupach dla młodzieży, która kończy formację i ma być bierzmowana 30 października br. według następującego porządku:
21 września – poniedziałek – grupa ks. Sławomira,
22 września – wtorek – grupa ks. Pawła,
23 września – środa – grupy ks. Łukasza i ks. Patryka (wcześniej ks. Dawida).

Tydzień później odbędą się spotkania dla bierzmowanych po I roku formacji!

Dorosłych, którzy pragną przygotować się do sakramentu bierzmowania, zapraszamy osobiście do biura parafialnego. Pierwsze spotkanie dla Was odbędzie się w czwartek, 24 września o godz. 18.30 w salkach katechetycznych.

12 września 2020