Drodzy Parafianie!
W związku z wystąpieniem wirusa Covid-19 u dwóch księży naszej parafii Sanepid prosi, aby parafianie, którzy w ostatnim tygodniu byli  na Mszach świętych, obserwowali swój stan zdrowia. Jeśli zaobserwują niepokojące objawy mogące wskazywać na zarażenie tym wirusem, proszeni są o niezwłoczny kontakt z Sanepidem.
Biuro parafialne w związku z kwarantanną, w tym tygodniu jest nieczynne. W sprawach nagłych kontakt tylko telefoniczny pod numerem 736.382.283.
Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się w tym roku do I Komunii świętej przekładamy na kolejną niedzielę tj. 13 września po Mszy świętej wieczornej o godz. 18.45.

Polecamy się Waszej życzliwości i modlitwie.
Ks. Antoni Bączkowski

31 sierpnia 2020