Księga Pamięci

Ukazała się nowa publikacja pt. "Drogi Krzyżowe Diecezji Pelplińskiej" w której uwzględniono również naszą parafię. Zachęcamy do nabywania albumu (80 zł) w zakrystii i biurze parafialnym.

"Ziemia pelplińska naznaczona wyjątkowo tragicznie podczas ostatniej wojny usiana jest miejscami wstrząsających wydarzeń, o których pamięć przechowywana jest jak cenne relikwie. Ostatnia Droga Jezusa zmaterializowała się po wielokroć wśród tutejszych mieszkańców oraz duchownych, których okupant szególnie doświadczył..." (fragment wstępu)

22 sierpnia 2018