Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki o godz. 5.30

ODPUST WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO W WEJHEROWIE

11 - 13 maja 2018r.

PIĄTEK

16:00     POWITANIE PIELGRZYMÓW Z KOŚCIERZYNY I OKOLIC (przy kaplicy Bożego Grobu)

17:45     POWITANIE PIELGRZYMÓW Z PRZODKOWA, ŻUKOWA, GRZYBNA I OKOLIC (przy kaplicy Piłata)

19:00     MSZA ŚW. PRZED CUDOWNYM OBRAZEM Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE (w kościele klasztornym)

SOBOTA

8:00   MSZA ŚW. DLA PIELGRZYMÓW PRZYBYŁYCH W PIĄTEK        (w kościele klasztornym)

11:30   POWITANIE PIELGRZYMÓW Z OLIWY, CHEŁMU, SZEMUDA, GDYNI, BOJANA, KIELNA, KOLECZKOWA I OKOLIC

(przy kaplicy Piłata)

12:00   POWITANIE PIELGRZYMÓW Z LINI, STRZEPCZA, STRZEBIELINA, SYCHOWA, CHOCZEWA I OKOLIC

(przy kaplicy III upadku Chrystusa – ul. Strzelecka)

14:00  CENTRALNE OBCHODY KALWARYJSKIE Z KAZANIAMI (początek w kościele klasztornym)

17:30   POWITANIE PIELGRZYMÓW Z KARTUZ (w kościele klasztornym)

17:45  MSZA ŚW. pod przewodnictwem O. PROWINCJAŁA BERNARDA MARCINIAKA

(przy kościele Trzech Krzyży)

NIEDZIELA

7:00   MSZA ŚW. DLA PIELGRZYMÓW Z KOŚCIERZYNY I OKOLIC    (w kościele klasztornym)

8:00   DROGA KRZYŻOWA NA KALWARII DLA PIELGRZYMÓW, KTÓRZY PRZYBĘDĄ W NIEDZIELĘ RANO

(początek na placu przy kościele klasztornym)

8:30   FORMOWANIE PROCESJI

8:45   POWITANIE PIELGRZYMÓW Z SIERAKOWIC, NOWEGO DWORU WEJHER., BOLSZEWA, LUZINA I GOŚCICINA

9:00   PROCESJA Z NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM NA KALWARIĘ

10:00  SUMA ODPUSTOWA pod przewodnictwem KS. ABPA METROPOLITY GDAŃSKIEGO

SŁAWOJA LESZKA GŁÓDZIA

(przy kościele Trzech Krzyży)

POŻEGNANIA PIELGRZYMÓW, KTÓRE PO SUMIE WYRUSZAJĄ W DROGĘ POWROTNĄ

14:00   POŻEGNANIE PIELGRZYMÓW Z OLIWY (przy kaplicy Piłata)

6 maja 2018