Niezwykła zwykła niedziela

8 września w liturgii kościoła to uroczystość Narodzenia NMP. Na sumie parafialnej odprawiliśmy obrzęd poświęcenia ziarna na zasiew prosząc jednocześnie o obfite przyszłoroczne plony.

Najmłodsi uczniowie szkół podstawowych przybyli na swoją Mszę świętą z tornistrami, książkami i zeszytami. Ks. Łukasz poświęcił szkolne zestawy i pobłogosławił im na nowy rok szkolny.

Po południu 130 fanów Teatru Muzycznego w Gdyni udało się na musical Hairspray. Pełne radości, ciepła, muzyki i tańca przedstawienie niejednemu poprawiło humor.

Poświęcenie tornistrów Poświęcenie tornistrów Hairspray

14 września 2019