Nowe wytyczne

1. W związku z nowymi ograniczeniami epidemicznymi w naszym kraju i dynamiką zachorowań, będąc w strefie czerwonej, w kościele od soboty może przebywać 139 osób osób, u Sióstr Niepokalanek 31, w kościele św. Barbary 26 osób, a w kościele w Lizakach 12. Pomóżmy sobie nawzajem przestrzegając wytycznych, o które apelują władze państwowe i kościelne.

2. Nie odbędzie się w niedzielę o godz. 19.00 tak oczekiwany koncert, którym chcieliśmy uczcić św. Jana Pawła II oraz 50-lecie powołania naszego kościerskiego sanktuarium maryjnego. Reżim sanitarny i bezpieczeństwo oraz kwestie zdrowotne uniemożliwiły nam przeżycie wspólnego wieczoru.

3. Wznawiamy niedzielne transmisje Mszy świętej on-line o godz. 9.30. Zachęcamy do uczestnictwa wszystkich, którzy ze względów zdrowotnych czy epidemiologicznych nie mogą być obecni.

17 października 2020