Nowi alumni pielgrzymują do Kościerzyny

9 września br. gościliśmy w naszej parafii kleryków I roku Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie wraz z ks. wicerektorem dr. Tomaszem Huzarkiem.

Klerycy nawiedzili nasze sanktuaria, gdzie modlili się o pogłębienie własnego powołania. Uczestniczyli we Mszy świętej wieczornej wraz z parafianami, podczas której homilię wygłosił ks. rektor Tomasz. Wspólne braterskie spotkanie dopełniło radosne przeżycie dnia u progu formacji w WSD. Życzymy naszym najmłodszym alumnom rozwoju życia w łasce Bożej. Modlimy się o liczne i święte powołania, także z naszej parafii.

10 września 2017