Obłóczyny Martyny Kąkol

W Orliku, w sobotę 9 września br., u Sióstr Franciszkanek od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej odbyła się piękna uroczystość obłóczyn.

Wśród nowych sióstr jest i nasza parafianka. Podczas uroczystej Mszy świętej przywdziała ona habit i otrzymała imię zakonne Rafaela. Radujemy się wraz z całym Zgromadzeniem Sióstr Franciszkanek. Rodzinie i najbliższym składamy serdeczne podziękowanie za dar nowego powołania z naszej parafii. Siostrze nowicjuszce Rafaeli wraz z modlitwą przekazujemy serdeczności i życzymy wytrwałości i pięknej drogi uświęcenia.

10 września 2017