Pielgrzymi pamiętają

15 dni, 510 kilometrów, każdego roku od 30 lipca do 13 sierpnia pielgrzymim szlakiem zdążamy do Jasnogórskiej Pani, naszej Matki i Królowej.

Dzisiaj pozdrowienia dla Parafian i mieszkańców Kościerzyny przesyła ks. proboszcz Antoni oraz ks. Łukasz - kierownik grupy kaszubskiej.

Zamieszczone pamiątkowe zdjęcia to pielgrzymi z Kościerzyny w drodze na Jasną Górę - stacja w Malanowie i Tokarach, czyli dziewiąty i dziesiąty dzień pielgrzymki.

Wspieramy naszą grupę codzienną modlitwą różańcową, odmawianą po wieczornej Mszy świętej.

Pielgrzymka 2019 Pielgrzymka 2019 Pielgrzymka 2019

8 sierpnia 2019