rozwińParafia Świętej Trójcy
zwiń
Parafia Świętej Trójcy

Parafia Świętej Trójcy

Najstarszym zabytkiem świątyni jest późnogotycki obraz "Ukrzyżowanie" pochodzący z początku XVI w. znajdujący się w prawym bocznym ołtarzu. W nastawie ołtarza widnieje płaskorzeźbiona scena koronacji Najświętszej Marii Panny.

Plan kolęd

Plan kolęd

Przewidywany cały harmonogram wizyt duszpasterskich znajduje się w parafialnej gazetce "Gwiazda Przewodnia". Aktualizacja na bieżąco poniżej i w gablotach.



Czwartek 27 grudnia

10.00 Sycowa Huta

15.30 Dworcowa, Szulca       

 

Piątek 28 grudnia

10.00 Debrzyno, Juszki, Szenajda

15.30 Kapliczna, Mała Młyńska, Kościelna, Staszica 8

 

Sobota 29 grudnia

13.00 Towarowa (od kurników), Rolnicza (św. Jana Pawła II)  

13.00 Stolarska, 8 Marca, 31 Stycznia

 

Niedziela 30 grudnia            

14.00 Towarowa (od dworca), Transportowców

14.00 Skarszewska, Chełmońskiego, Michałowskiego, Witkacego, Michałowicza, Wita Stwosza, PCK, Grottgera, Fałata

 

31 grudnia Sylwester

1 stycznia Nowy Rok


Środa 2 stycznia

10.00 Nowy Podleś, Gościeradz

15.30 Czapliniec, Żurawia, Kołłątaja

15.30 Gdańska, Wodna, Staszica 3, Słowackiego


Czwartek 3 stycznia

10.00 Rotembark

15.30 Asnyka, Mickiewicza, Legionów Polskich, Reymonta 1, 2, 3

 

Piątek 4 stycznia

15.30 Zielone Wzgórze, Przemysłowa (blok)     

 

Sobota 5 stycznia  

13.00 Przemysłowa, Sobótki

13.00 Kolejowa, Krótka, Długa, Fredry

 

Niedziela 6 stycznia

14.00 Wierzysko                                                         

14.00 Chojnicka (od W. Polskiego do Klasztornej), Łagodna, Pogodna, Cicha, Spokojna

 

Poniedziałek 7 stycznia

10.00 Nowa Wieś Kościerska

15.30 Rynek, 3 Maja, Kochanowskiego

 

Wtorek 8 stycznia

10.00 Kościerska Huta (strona prawa)

15.30 Chojnicka (od 8 marca do W. Polskiego), Topolowa 2

 

Środa 9 stycznia

10.00 Kościerska Huta (od strony Wętfi), Jedności Robotniczej (Inżynierska), Miedziana, Stalowa              

15.30 Kupiecka, Rzemieślnicza, Różana, Miodowa, Słodowa, Tkaczyka, Świętojańska, Kowalska, Partyzantów, Skłodowskiej (domy), Kościuszki, Sikorskiego

 

Czwartek 10 stycznia

10.00 Kościerska Huta (strona lewa)                          

15.30 Świętopełka (domy), Wejhera, Ogrodowa, Targowa, Źródlana

 

Piątek 11 stycznia

15.30 Malczewskiego, Małachowskiego            

15.30 Szydlice, Staszica 4                       

 

Sobota 12 stycznia

13.00 Szarlota, Stare Nadleśnictwo         

13.00 Gałczyńskiego, Żeromskiego, Dunikowskiego, Wnuka, Młyńska, Świerkowa

 

Niedziela 13 stycznia

14.00 Matejki                                                                       

14.00 Klasztorna, Miła, Wojska Polskiego, Piechowskiego

 

Poniedziałek 14 stycznia

10.00 Plebanka (część za torami), Mostowa, Sosnowa, Wybudowanie pod Nowy Klincz, Osiedle za Lasem

15.30 Skłodowskiej 22,26                                                                                                  

 

Wtorek 15 stycznia

10.00 Nowy Klincz (strona lewa – przy bloku) 

15.30 Świętopełka 2, 2AB, 2CD, 2EF     

 

Środa 16 stycznia

15.30 Wybudowanie pod Nową Wieś      

15.30 Skłodowskiej 20, 21, 23       

 

Czwartek 17 stycznia  

10.00 Nowy Klincz (strona lewa – przy szosie)

15.30 Skłodowskiej 28, 30, 36

 

Piątek 18 stycznia

10.00 Rybaki, Lizaki

15.30 Skłodowskiej 24, 25, 38       

 

Sobota 19 stycznia

13.00 Cegielnia   

13.00 Plebanka (wraz z nowymi ulicami przylegającymi), Tatarkiewicza, Drogowców, Tetmajera

 

Niedziela 20 stycznia

14.00 Kossaka                                          

14.00 Mestwina II, Karnowskiego, Jereczka, Mała Dworcowa, Sędzickiego    

 

Poniedziałek 21 stycznia

10.00 Nowy Klincz (strona szkoły cz. II)

15.30 Staszica 5, 7, Brzozowa 2

 

Wtorek 22 stycznia

10.00 Nowy Klincz (strona szkoły cz. I)            

15.30 Skłodowskiej 17, 32

 

Środa 23 stycznia                 

10.00 Sarnowy                               

15.30 Kasztanowa 1, 2                            

 

Czwartek 24 stycznia           

10.00 Dobrogoszcz                

15.30 Kasztanowa 6, Brzozowa 1

 

Piątek 25 stycznia

15.30 Wyspiańskiego (nieparzyste od strony torów)  

15.30 Kasztanowa 3, 4

 

Sobota 26 stycznia

13.00 Wyspiańskiego (parzyste od strony torów)

13.00 Mała Kolejowa, Widokowa, Chłodna, Letnia

 

Niedziela 27 stycznia

14.00 Wybudowanie pod Sikorzyno, Skargi, Lassa

14.00 Jesionowa 2, Topolowa 1

 

Poniedziałek 28 stycznia

10.00 Mały Klincz

15.30 Dębowa 1, 3                

 

Wtorek 29 stycznia

10.00 Zielenin     

15.30 Staszica 1, Konopnickiej, Orzeszkowej

 

Środa 30 stycznia

10.00 Kaliska wieś (strona prawa)

15.30 Jesionowa 1, Tuwima, Wańkowicza

 

Czwartek 31 stycznia

10.00 Kaliska wybudowanie i wieś (strona lewa)

15.30 Storczykowa, Gajowa, Kolędy dodatkowe        

 

Piątek 1 lutego

15.30 Markubowo

 

SOBOTA 2 lutego

19.00 - 4.00 BAL KARNAWAŁOWY

14 stycznia 2019

powrót