Pogrzeb dzieci martwo urodzonych

"Żałoba po śmierci dziecka nigdy się nie kończy. I nieważne, czy dziecko w chwili śmierci było dorosłe, tydzień wcześniej rozpoczęło szkołę czy nie dożyło narodzin. Osieroceni rodzice borykają się z poczuciem przegranej, a pytanie "Dlaczego?" nie opuszcza ich ani na chwilę. (...) 15 października br. o godz. 19.00 na kościerskim cmentarzu rozpoczęły się obchody Dnia Dziecka Utraconego.

fot.

Pogrzeb dzieci martwo urodzonych Pogrzeb dzieci martwo urodzonych Pogrzeb dzieci martwo urodzonych Pogrzeb dzieci martwo urodzonych

15 października 2018