Remont dachu kościoła rozpoczęty

Potrzeba remontu dachu jest potrzebą pilną ze względu na stan uszkodzeń i ubytków, które w czasie większego wiatru i deszczu dają znać o sobie oraz wychodzi naprzeciw wskazaniom powizytacyjnym Księdza Biskupa. Termin prac: 20 czerwca – 30 września bieżącego roku.

Najbliższa taca na ten cel w niedzielę 20 sierpnia br.

Co miesiąc będzie organizowana kolekta (taca) inwestycyjna na remont dachu. Jest też uruchomione specjalne konto w Banku Spółdzielczym, gdzie można wpłacać dowolne kwoty na ten cel, zaznaczając w tytule: remont. Konto w banku jest następujące: Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Świętej Trójcy, plac św. Jana Pawła II 1, 83 – 400 Kościerzyna nr rachunku 03 8328 0007 2001 0004 7021 0003 (remont).

1 sierpnia 2017