Seks jest boski! - o. Ksawery Knotz

W czwartek do naszej parafii zawitał niezwykły gość - o. Ksawery Knotz, kapucyn, który o tematach małżeńskich, intymnych mówi w prosty i Boży sposób. W naszym kościele zebrało się wiele małżeństw i nie tylko, chcąc posłuchać znanego rekolekcjonisty i prelegenta w sprawach małżeńskich. Dziękujemy za obecność i wspaniałe spotkanie!

Seks jest boski! - o. Ksawery Knotz Seks jest boski! - o. Ksawery Knotz Seks jest boski! - o. Ksawery Knotz Seks jest boski! - o. Ksawery Knotz Seks jest boski! - o. Ksawery Knotz Seks jest boski! - o. Ksawery Knotz Seks jest boski! - o. Ksawery Knotz Seks jest boski! - o. Ksawery Knotz Seks jest boski! - o. Ksawery Knotz Seks jest boski! - o. Ksawery Knotz Seks jest boski! - o. Ksawery Knotz Seks jest boski! - o. Ksawery Knotz

7 lutego 2020