Słowo ks. Proboszcza

Po przebyciu kwarantanny wracają do pracy duszpasterskiej i katechetycznej poszczególni księża wikariusze oraz Siostry Niepokalanki.

Składamy serdeczne podziękowanie za łączność duchową z nami, za wparcie modlitewne i okazywane znaki życzliwości. Dziękujemy księżom z dekanatu i księżom kapelanom za odprawiane Msze święte i nabożeństwa. Podziękowanie składamy służbie medycznej i pracownikom naszego kościerskiego Sanepidu z Panią Dyrektor i Panią Weroniką na czele. Jesteśmy dumni, że mamy takich parafian! Czujemy się silni Waszą wiarą! Pozostajemy we wdzięczności modlitewnej i wiernej posłudze pośród Was!

Od tej niedzieli wznowiona jest liturgia w sanktuarium Matki Bożej Bolesnej u Sióstr Niepokalanek. Msze święte w niedzielę o godz. 8.00 i 10.00, a w dni powszednie o godz. 18.00.

Biuro parafialne jest czynne od minionego piątku. Wszystkie sprawy urzędowe prosimy załatwiać w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej (godziny pozostają bez zmian).

12 września 2020