Spotkanie autorskie

W środę po wieczornej Mszy św. odbyło się w kościele spotkanie z Pawłem Cwynarem, byłem gangsterem i recydywistą, połączone z promocją jego książki "Wysłuchaj mnie, proszę".

Powieść „Wysłuchaj mnie, proszę...” jest pochwałą prostoty i wiary w to, że aby być dobrym człowiekiem, należy pochylić się nad innymi i być wiernym sobie, własnym przekonaniom, zasadom, tradycji i wierze. Bez względu na cenę…

Pisarz posiada umiejętność bezszelestnego wprowadzenia czytelnika w stan głębokich przemyśleń, na których rozważanie z powodu nawarstwienia problemów dnia codziennego nie starcza nam czasu. Sugestywnie, aczkolwiek nie dając odpowiedzi, pozostawiając możliwość wyboru, porzuca nas z własnymi dylematami nierzadko głęboko wzruszonych.

Spotkanie autorskie Spotkanie autorskie

29 listopada 2017