Trudna praca i dziwne siostry

W minionym tygodniu w I Liceum Ogólnokształcącym gościliśmy Siostry Pasterzanki, które przyjechały do nas spod Warszawy. Siostry zajmują się trudną młodzieżą, osobami zagrożonymi demoralizacją oraz problemem prostytucji. Przez swoją posługę walczą z handel ludźmi i starają się pomagać ofiarom zerwać z demoralizacją i wkroczyć w normalne życie. Spotkanie z młodzieżą miało na celu uświadomienie istniejących niebezpieczeństw oraz świadectwo ich posługi. Dziękujemy siostrom za ich świadectwo i zaangażowanie.

Trudna praca i dziwne siostry

31 stycznia 2020