Trwają prace remontowe

Wykonawca przystąpił do drugiego etapu remontu pokrycia dachu na naszym kościele. Ustawiono rusztowania obłożone siatką zabezpieczającą, zamocowano zsyp rurowy do transportu zdemontowanych dachówek. Dla wspólnego bezpieczeństwa prace na wysokości wymagają odgrodzenia. Stąd też nieczynne będą na czas prowadzenia prac wyjścia z kościoła od Placu św. Jana Pawła II. Prosimy wiernych o wyrozumiałość i dostosowanie się do wymogów bezpieczeństwa. Inwestycja, podobnie jak w zeszłym roku, otrzymała dofinansowanie w wysokości 30 tyś. złotych z Budżetu Miasta Kościerzyna na ratowanie zabytków wpisanych do rejestru zabytków województwa pomorskiego.

Bóg zapłać za ofiary, które można składać na KONTO:

Nr konta: 03 8328 0007 2001 0004 7021 0003

fot. Jerzy Łudzik