Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego

14 września nasza wspólnota parafialna obchodziła odpust Podwyższenia Krzyża Świętego. Na każdej Mszy świętej słowo Boże wygłosił ks. Andrzej Draws, który posługuje na Ukrainie.

Natomiast po wieczornej Mszy świętej ulicami naszego miasta przeszła Droga Krzyżowa. Od Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin, aż do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej drewniany krzyż był niesiony na zmianę przez wspólnoty parafialne, dzieci, nauczycieli oraz kapłanów i siostry zakonne.

Fot. Lucyna Wałdoch

15 września 2020