rozwińParafia Świętej Trójcy
zwiń
Parafia Świętej Trójcy

Parafia Świętej Trójcy

Najstarszym zabytkiem świątyni jest późnogotycki obraz "Ukrzyżowanie" pochodzący z początku XVI w. znajdujący się w prawym bocznym ołtarzu. W nastawie ołtarza widnieje płaskorzeźbiona scena koronacji Najświętszej Marii Panny.

W intencji Ojczyzny

W intencji Ojczyzny

W uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i w 226. rocznicę uchwalenia Konstytucji (3 maja) o godz. 12.30 na Placu św. Jana Pawła II odbyła się Msza św. za Ojczyznę, której przewodniczył i okolicznościową homilię wygłosił ks. Gerard Janikowski Cr. Najświętszą Ofiarę koncelebrowali także ks. prob. Antoni Bączkowski, ks. prob. Bogusław Kwasigroch i ks. Zbigniew Regliński. Wśród wiernych byli przedstawiciele władz państwowych i lokalnych z Burmistrzem Kościerzyny i Starostą na czele oraz poczty sztandarowe wielu instytucji.  

W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny W intencji Ojczyzny
 
3 maja 2017

powrót