XVII Dzień Papieski 8 X 2017

„Idźmy naprzód z nadzieją!” – pod takim hasłem obchodzić będziemy XVII Dzień Papieski, który odbędzie się 8 X 2017 roku. Szczególnie widocznym znakiem tego święta będzie przykościelna i publiczna zbiórka na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Jednak obchodom tego Dnia towarzyszyć będą również liczne wydarzenia duchowe oraz kulturalne organizowane w całym kraju, a także w środowiskach polonijnych poza jego granicami.

Program stypendialny można wesprzeć wpłacając środki na konto Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” o numerze: 81 1320 1104 2979 6023 2000 0001.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.dzielo.pl

23 września 2017