Zakończenie roku katechetycznego

Dziś pragniemy przez obecność na Mszy Św. zakończyć czas roku katechetycznego i podziękować przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Rodzin za całe dobro, wiedzę i umiejętności otrzymane w minionym czasie. Jednocześnie składamy wielkie "Bóg zapłać" Ojcu Franciszkowi, który przez cały tydzień prowadził całą naszą wspólnotę odpustową do oblicza Maryi. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Pani Kościerskiej!

Zakończenie roku katechetycznego Zakończenie roku katechetycznego Zakończenie roku katechetycznego Zakończenie roku katechetycznego Zakończenie roku katechetycznego

25 czerwca 2020