Życzenia Bożonarodzeniowe

Drodzy Parafianie i Goście, Dobrodzieje naszej parafii !

W ten szczególny czas jest dla nas do odkrycia tajemnica Bożego Wcielenia: „Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas. I oglądaliśmy Jego chwałę” (J 1,14).

W tajemnej ciszy tej świętej nocy dla każdego z nas zabłysła wyjątkowa i niegasnąca światłość. Świat otrzymał nadzieję, która niesie szczęście. Zostało nam proklamowane: „Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką(…): dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan” (Łk 2, 10-11).

Pragniemy jako Wasi Duszpasterze podzielić się tą radosną nowiną. Rozważajmy w naszych wspólnotach rodzinnych Słowo Boże. Owocem naszego wspólnego zamyślenia niech będzie odnowa ducha, pokój serca, gorliwość w spełnianiu dobra i przyjęcie Boga w codzienności.

Z błogosławieństwem

Ks. proboszcz Antoni Bączkowski