Życzenia na Boże Narodzenie

Drodzy Parafianie i Goście naszej Parafii i Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin!

Jako Wasi Duszpasterze pragniemy dołączyć się do wspólnej radości w ten uroczysty dzień Bożego Narodzenia i wypowiedzieć wzorem chrześcijan pierwszych wieków:

„Chrystus się rodzi – wielbijmy Go;
Chrystus z nieba przychodzi – wyjdźmy Mu na spotkanie;
Chrystus na ziemi – wznieśmy się na wyżyny niebios”
(św. Grzegorz z Nazjanzu)

Życzymy Wam jednego, najlepszego prezentu – otwórzcie się na Bożą łaskę. Przyjmijcie Go do swojego serca, życia, do Waszych rodzin. Z błogosławieństwem!

Miła jest sposobność, aby podziękować tak licznym osobom, instytucjom, wspólnotom i stowarzyszeniom za przekazane życzenia. Dziękujemy za wszystkie życzliwe słowa i znaki pamięci. Wszystkim Wam błogosławimy!

25 grudnia 2017