NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 16.07.2017

1. Dzisiaj Msza św. o godz. 12.30 w intencji III Zakonu św. Franciszka; po niej spotkanie formacyjne wspólnoty.
W sanktuarium Matki Bożej Królowej Kaszub w Sianowie dzisiaj główne uroczystości odpustowe. Suma o godz. 11.30 pod przewodnictwem Ks. Biskupa Diecezjalnego Ryszarda Kasyny.

2. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00; Koronkę do Bożego Miłosierdzia 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

3. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie Parafialnego Klubu Honorowych Dawców Krwi w salce parafialnej.

4. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

5. W piątek swoje umiejętności muzyczne zaprezentują w naszym kościele parafialnym uczestnicy obozu Instytutu Suzuki. Koncert dzieci i dorosłych o godz. 14.00.

6. W sobotę będziemy obchodzić 87. rocznicę konsekracji naszego kościoła parafialnego.
W sobotę nowenna do Królowej Rodzin po Mszy św. o 8.30, a następnie modlitwy do św. Jana Pawła II i spotkanie wspólnoty w salce katechetycznej.

7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego; nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w salce katechetycznej.
Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje, czyli na remont dachu.

8. Indeksy bierzmowanych można odbierać w biurze parafialnym w godzinach urzędowania biura.

9. W niedzielę 30 lipca wyruszy z naszej parafii XXVII piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do licznego uczestnictwa, szczególnie młodych ludzi jak i byłych pątników, którzy pielgrzymowali przed laty.
W sobotę (29 lipca) przybędą do nas pielgrzymi z Kartuz i Lęborka. Bardzo prosimy parafian, którzy pragną przyjąć ich na nocleg, o zgłoszenie swoich adresów w biurze parafialnym.