NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 20.10.2019

1. Dzisiaj Msza św. o 12.30 w intencji III Zakonu św. Franciszka; po niej spotkanie formacyjne wspólnoty.
Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę; są one przeznaczone na nasze parafialne inwestycje – remont kopułek nad wejściami do kościoła.
W Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Msza św. dla osób niepełnosprawnych, ich opiekunów, rodzin i przyjaciół o godz. 15.00.

2. W miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:
- dzieci od poniedziałku do piątku na godz. 16.30;
- dorosłych codziennie na godz. 8.00 (modlitwę prowadzi wspólnota Żywego Różańca) oraz wieczorem na 17.30 (z wyjątkiem środy).

3. Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiamy w dni powszednie o godz. 17.20.

4. We wtorek przypada wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II; po Mszach świętych o 8.30 i 18.00 uczcimy relikwie Świętego znajdujące się w naszym kościele.

5. Domowników Boga zapraszamy na spotkanie formacyjne we wtorek po wieczornej Mszy świętej w salkach katechetycznych.

6. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

7. Zapraszamy na modlitwę uwielbienia w piątek o godz. 19.00 w sanktuarium Matki Bożej Bolesnej.

8. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.30 nowenna do Królowej Rodzin, a następnie modlitwy do św. Jana Pawła II i spotkanie wspólnoty modlitewnej.

9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego; nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 19.00 w salce katechetycznej.
W Lizakach w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość św. Judy Tadeusza – patrona tamtejszego kościoła. Uroczysta Msza święta o godz. 11.00.

10. Listopad to miesiąc, kiedy to w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Biuro parafialne przyjmuje na wypominki i Msze św. zbiorowe.  Intencje można składać także do specjalnej skrzynki w kaplicy Matki Bożej (za kratami). Pamiętajmy nade wszystko o modlitwie i ofiarowaniu Mszy św. za zmarłych.

11. Przed kościołem młodzież KSM rozprowadza znicze. Pamiętajmy, że zakup znicza jest „cegiełką” – ofiarą przeznaczoną na pomoc seniorom naszej parafii.