NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 26.07.2015

1. Serdecznie pozdrawiamy parafian i gości naszego Sanktuarium, życząc błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.

2. Dzisiaj na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.

3. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, a Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 min. przed wieczorną Mszą świętą.

4. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek po Mszy św. o 6.30, której będzie przewodniczyć Ks. Bp Ryszard Kasyna, wyruszy z naszej parafii Jubileuszowa XXV piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Tego dnia  nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Natomiast w środę ok. godz.17.30 przybędą do nas pielgrzymi z Kartuz i Lęborka. Bardzo prosimy parafian, którzy pragną ich przyjąć na nocleg o zgłaszanie się dziś po Mszy św. w zakrystii oraz jutro w biurze parafialnym.
W środę o 20.30 zapraszamy na tradycyjny Apel Jasnogórski.

6. Codziennie po wieczornej Mszy św. (z wyjątkiem środy) będziemy odmawiać różaniec łącząc się w ten sposób duchowo z pielgrzymami.

7. W sobotę nowenna do Królowej Rodzin po Mszy św. o godz. 8.30.

8. W sobotę po południu lub w niedzielę przez cały dzień w każdym kościele parafialnym można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli.
Pierwszy sierpnia jest dniem modlitw za Polaków poległych w Powstaniu Warszawskim w 70 rocznicę jego wybuchu.

9. W przyszłą niedzielę Msza św. o 12.30 w int. Żywego Różańca. Po niej procesja eucharystyczna. O 13.30 różaniec; o 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia.

10. W przyszłą niedzielę oddajemy cześć NMP Anielskiej; tego dnia odpust tytułu kościoła obchodzi Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej; uroczysta Msza św. o godz. 10.00.