NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 26.03.2017

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny.

2. W dni powszednie różaniec o godz. 8.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

3. We wtorek Ksiądz Proboszcz zaprasza wszystkich sołtysów na spotkanie o godz. 19.00 na plebanii.

4. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.
W środę zapraszamy na cykliczne spotkanie katechetów o godz. 19.00 na plebanii.

5. Zapraszamy w piątek na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 9.00, 15.15 dla młodzieży, 16.30 dla dzieci, 17.30.
Biorąc w nich udział, można uzyskać odpust zupełny.
W piątek o godz. 19.00 przy kościele św. Barbary rozpocznie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej z pochodniami, w którym kolejne stacje będą rozważane wokół jeziora Kaplicznego. Zachęcamy do licznego udziału młodszych i starszych, całych rodzin.
Zabieramy ze sobą na drogę znicze, które na zakończenie nabożeństwa złożymy przy krzyżu na cmentarzu.

6. W sobotę po Mszy św. o 8.30 nowenna do Królowej Rodzin wraz z nabożeństwem I soboty miesiąca.
W najbliższą sobotę odwiedzimy chorych z listy stałej.
Wieczorna Msza św. w intencjach Żywego Różańca, po niej modlitwa różańcowa.

7. W przyszłą niedzielę o 12.30 Msza św. w intencji Żywego Różańca, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, procesja eucharystyczna, spotkanie Bractwa Świętego Krzyża. O 13.30 różaniec, o 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia.
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne. Potrwają one do środy (05 kwietnia). W tym czasie również uczniowie szkół średnich odbędą swoje szkolne rekolekcje.

8. W tym tygodniu w swoich grupach spotyka się młodzież klas II gimnazjalnych przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.

9. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego odwiedzimy chorych i osoby starsze dodatkowo zgłoszone spoza listy stałej z posługą sakramentalną w sobotę 08 kwietnia. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie w biurze parafialnym.