NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 17.02.2019

1. We wtorek, 12 lutego Ojciec Święty Franciszek mianował ks. prałata dra Arkadiusza Okroja - proboszcza parafii pw. św. Michała Archanioła w Kiełpinie - biskupem pomocniczym diecezji pelplińskiej. Święcenia biskupie odbędą się w katedrze w Pelplinie, w sobotę, 2 marca o godz. 11.00.

2. Dzisiaj Msza św. o 12.30 w intencji III Zakonu św. Franciszka; po niej spotkanie formacyjne wspólnoty.

3. W dni powszednie różaniec o godz. 8.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

4. We wtorek zapraszamy na spotkanie Seminarium Odnowy Wiary o godzinie 18.30 (po Mszy św. wieczornej) do kościoła parafialnego.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00; nabożeństwo różańcowe o godz. 21.00.

6. W sobotę nowenna do Królowej Rodzin po Mszy świętej o godz. 8.30, a następnie modlitwy do św. Jana Pawła II i spotkanie wspólnoty modlitewnej.

7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 19.00 w salce katechetycznej.
Również w przyszłą niedzielę duszpasterstwo osób niesłyszących zaprasza na Mszę św. w języku migowym o godz. 15.00 w kaplicy Sióstr Miłosierdzia (Szarytki) w Kartuzach przy ul. Gdańskiej 12.