NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 12.07.2020

1. Dzisiaj  na Mszy św. o godz. 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.

2. Jutro o 20.30 Msza św. dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, po niej nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej.

3. Domowników Boga zapraszamy na spotkanie formacyjne we wtorek po wieczornej Mszy świętej w salkach katechetycznych.

4. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

5. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

6. W czwartek przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej).

7. W sobotę nowenna do Królowej Rodzin po Mszy świętej o godz. 8.30.

8. W przyszłą niedzielę Msza św. o 12.30 w intencji III Zakonu św. Franciszka.
Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje.

9. W sanktuarium Matki Bożej Królowej Kaszub w Sianowie w przyszłą niedzielę odbędą się główne uroczystości odpustowe. Suma o godz. 11.30 pod przewodnictwem Ks. Biskupa Diecezjalnego Ryszarda Kasyny.

-----------------------------------------------

Przez okres wakacji nie ma Mszy świętej w dni powszednie o godz. 7.30, jak i posługi tzw. „stałego konfesjonału” od godz. 17.30.
Niedzielna Msza święta w Lizakach przez okres wakacji  jest odprawiana o godz. 10.30.
Podczas wakacji nie odwiedzamy też chorych z listy stałej, w nagłych sytuacjach można prosić o posługę sakramentalną pod  numerem tel. 736-382-283.