NA VII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 19.02.2017

1. Dzisiaj Msza św. o 12.30 w intencji III Zakonu św. Franciszka; po niej formacyjne spotkanie wspólnoty.

2. W dni powszednie różaniec o godz. 8.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

3. Jutro, w poniedziałek wspominamy w liturgii bł. Hiacyntę i Franciszka, dzieci z Fatimy.

4. W środę święto Katedry św. Piotra. Można uzyskać tego dnia odpust zupełny za pobożne nawiedzenie kościoła katedralnego oraz za modlitwę tamże słowami Ojcze nasz i Wierzę.

5. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej, o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

6. W sobotę po Mszy św. o 8.30 nowenna do Królowej Rodzin, a następnie modlitwy do św. Jana Pawła II i spotkanie wspólnoty w salce katechetycznej.

7. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w salce katechetycznej.