NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 20.09.2020

1. Dzisiaj Msza św. o 12.30 w intencji III Zakonu św. Franciszka; po niej formacyjne spotkanie wspólnoty.
Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę; są one przeznaczone na nasze parafialne inwestycje.
Dzisiaj po wieczornej Mszy św. serdecznie zapraszamy na spotkanie naszego zespołu młodzieżowego także nowych członków. Spotkanie odbędzie się w salkach katechetycznych.

2. Spotkanie formacyjne Domowników Boga we wtorek po wieczornej Mszy świętej.

3. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

4. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

5. Od piątku po Mszy św. o 8.30 odprawimy nowennę do św. Franciszka, którą poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich.

6. W sobotę nowenna do Królowej Rodzin po Mszy świętej o godz. 8.30.

7. Trwają bezpośrednie przygotowania do uroczystości I Komunii świętej.
Próby w tym tygodniu:
– dla dzieci ze szkoły nr 6 i wiosek we wtorek i czwartek;
– dla dzieci ze szkół nr 1 i 3 w poniedziałek i środę.
Spotkania rozpoczynamy o godz.16.00.
Spowiedź dzieci w piątek i sobotę zgodnie z grafikiem umieszczonym na stronie internetowej. TUTAJ

8. Wznawiamy spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
W tym tygodniu:
– w poniedziałek – grupa ks. Sławomira,
– we wtorek – grupa ks. Pawła,
– w środę – grupy ks. Łukasza i ks. Patryka (wcześniej ks. Dawida).

9. Dorosłych, którzy pragną przygotować się do sakramentu bierzmowania, zapraszamy osobiście do biura parafialnego. Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek, 24 września o godz. 18.30 w salkach katechetycznych.

10. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży wznawia swoje powakacyjne spotkania formacyjne. Serdecznie zapraszamy nowych członków w wieku od 14 lat na spotkanie w piątek o godz.19:30 w salkach katechetycznych.

11. Wznawiamy także spotkania naszej scholi parafialnej. Pierwsze powakacyjne spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 12:00  w salkach katechetycznych. Zapraszamy tych, którzy chcieliby przez śpiew uwielbiać Pana Boga.

12. Dekanalny kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w najbliższą sobotę po Mszy św. wieczornej tj. o godz. 18.45. Odbywać się będzie przez 5 tygodni w sobotę i niedzielę. Na pierwszym spotkaniu dokonane będą zapisy.

13. W przyszłą niedzielę Msze św. według następującego porządku: godz. 6.30, godz. 8.3011.00 – uroczystość I Komunii świętej, 12.30 z sakramentem chrztu, godz. 14.00 i 18.00.
Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w sobotę o godz. 19.00 w kościele.

14. Trwają zapisy do wspólnoty ministrantów. Jeśli pragniesz służyć Panu Bogu przy Jego ołtarzu zapraszamy Cię do grona ministrantów naszej parafii.
Bycie ministrantem to nie tylko służba w kościele. Bierzemy także udział we wspólnych wyjazdach, pielgrzymkach, turniejach piłki nożnej, a w soboty mamy okazję wspólnie spędzić czas grając w piłkę halową czy organizując wieczór filmowy.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych chłopców do zapisywania się w zakrystii po każdej Mszy Świętej u ks. Patryka. Pierwsze spotkanie już w sobotę 26 września.