NA NIEDZIELĘ NIEPOKALANEGO POCZĄCIA NMP, 08.12.2019 r.

1. Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.
Msza św. z poświęceniem medalików dla rodzin z dziećmi, które mają w przyszłym roku przystąpić do I Komunii św., dzisiaj o godz. 15.30.
Dziękujemy za ofiary złożone dziś do puszek przed kościołem na pomoc Kościołowi na Wschodzie oraz na dzisiejszą kolektę, która jest przeznaczona na Stolicę Apostolską.

2. Zapraszamy dzieci i dorosłych na roraty o godz. 6.15 – wszyscy przychodzimy z lampionami.

3. W dni powszednie różaniec o godz. 8.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

4. Domowników Boga zapraszamy na spotkanie formacyjne we wtorek po wieczornej Mszy świętej w salkach katechetycznych.

5. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.
O godz. 19.00 spotkanie rady duszpasterskiej.

6. W piątek o godz. 19.00 spotkanie formacyjne dorosłych do bierzmowania, a o godz. 20.30 Msza św. dla Apostolstwa Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci; o 21.00 nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej.

7. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.30 nowenna do Królowej Rodzin.
Spotkanie opłatkowe wspólnoty Żywego Różańca w sobotę o godz. 15.00 w salce katechetycznej.

8. W przyszłą niedzielę o 12.30 Msza święta w intencji III Zakonu św. Franciszka; po niej spotkanie formacyjne wspólnoty.
W Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Msza św. dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół o godz. 15.00.
Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje.

9. W sobotę, 21 grudnia odwiedzimy chorych i osoby starsze zgłoszonych z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Prosimy zainteresowanych o zgłaszanie w biurze parafialnym.

10. Składamy podziękowanie młodzieży, która w piątek i sobotę angażowała się w przeprowadzenie zbiórki żywności w ramach akcji Caritas „Tak, pomagam”. W pomoc włączył się cały zastęp wolontariuszy z ks. Łukaszem na czele. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę akcję swoimi darami.

11. Pan organista zakończył roznoszenie opłatków na wieczerzę wigilijną. Dziękuje za serdeczne przyjęcie. Ci, których nie zastał w domach, mogą otrzymać opłatek po Mszy świętej na chórze.

12. Parafia organizujE pielgrzymkę do Włoch (Toscania), nawiedzając Bari, Neapol oraz Sycylię w dniach 21–28.09.2020.Szczegóły z programem w biurze parafialnym.