NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 15.01.2017

1. Dzisiaj na sumie parafialnej o 9.30 modlimy się także w intencji zmarłych honorowych obywateli naszego miasta.
Msza św. o godz. 12.30 w intencji III Zakonu św. Franciszka; po niej spotkanie formacyjne wspólnoty.
Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę; są one przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.

2. Wszystkich zapraszamy na koncert kolęd dzisiaj o 16.00 w naszym kościele parafialnym. Wystąpią nasze kościerskie chóry i zespoły.

3. W dni powszednie różaniec o godz. 8.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

4. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej, o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

5. W sobotę po Mszy św. o 8.30 nowenna do Królowej Rodzin, a następnie modlitwy do św. Jana Pawła II i spotkanie wspólnoty w salce katechetycznej.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 19.00 w salce katechetycznej.

7. W związku z kolędą prosimy, aby zgłaszać w biurze zmiany miejsca zamieszkania na terenie naszej parafii; plan odwiedzin duszpasterskich jest wywieszony w gablocie oraz dostępny na naszej internetowej stronie www.sanktuarium.pl.
Bardzo prosimy, by na dodatkowy termin kolędy – 30 stycznia (poniedziałek), zapisywać się w biurze parafialnym.

8. Zapraszamy na spotkania formacyjne kandydatów do bierzmowania. Spotkania odbędą się po feriach zimowych i będą to spotkania biblijne. Przynosimy ze sobą Pismo Święte i coś do pisania. Harmonogram spotkań jest wywieszony w gablocie i dostępny na stronie internetowej.