NA XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 21.08.2016

1. Serdecznie pozdrawiamy parafian i gości naszego Sanktuarium, życząc błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.

2. W naszej parafii rozpoczął pracę duszpasterską ks. Szymon Gwardzik, tegoroczny neoprezbiter. Z radością Go witamy. Życzymy na czas posługi potrzebnych Bożych łask i opieki Matki Bożej Królowej Rodzin.

3. Dzisiaj Msza św. o 12.30 w intencji III Zakonu św. Franciszka; po niej spotkanie formacyjne wspólnoty.

4. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

5. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej, o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

6. W piątek przypada uroczystość NMP Częstochowskiej.
Msze św. będą odprawione o godz.: 6.30; 8.00; 9.00; 10.00; 15.15; 17.00 i 18.00.
Podczas każdej Mszy św. odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.
Biuro parafialne w tym dniu będzie nieczynne.

7. W sobotę nowenna do Królowej Rodzin po Mszy św. o godz. 8.30.
Po Mszy św. również modlitwy do św. Jana Pawła II i spotkanie wspólnoty.

8. W przyszłą niedzielę na Sumie parafialnej będziemy się modlić również w intencji Solidarności  w 36 rocznicę wydarzeń sierpniowych.
W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 19.00 w salce katechetycznej.

9. Ogólnopolskie Dożynki na Jasnej Górze odbędą się tradycyjnie w pierwszą niedzielę września. Grupa rolników naszej parafii wraz z rodzinami wyjedzie na wspólne dziękczynienie za plony w sobotę, 3 września.