NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 01.03.2015

1. Serdecznie pozdrawiamy parafian i gości naszego Sanktuarium, życząc błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.

2. Dzisiaj o 12.30 Msza św. w intencji Żywego Różańca, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, procesja eucharystyczna i różaniec.
O 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia.
Gorzkie Żale o godz. 17.15. Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny.

3. W dni powszednie o godz. 8.00 różaniec, a 20 min. przed wieczorną Mszą św. Koronka do Miłosierdzia Bożego, jedynie w piątek o 15.00.

4. Od poniedziałku do środy trwać będą rekolekcje dla dzieci szkół podstawowych. Dokładny program dzieci otrzymały w szkole. Rekolekcje poprowadzi ks. Damian Drozdowski.

5. W tym tygodniu w swoich grupach spotyka się młodzież klas III gimnazjum, przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.

6. W środę przypada święto św. Kazimierza, królewicza. O 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

7. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca.
Okazja do spowiedzi świętej w czwartek od godz. 16.00 i w piątek od godziny 14.30.
W piątek dodatkowe Msze św. o godz. 15.15 i 16.30, a wieczorna Msza św. we wspólnych intencjach.

8. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz.: 9.00; 15.15 dla młodzieży z Mszą św., 16.30 dla dzieci z Mszą św., 17.30 z kazaniem pasyjnym. Biorąc w nich udział, można uzyskać odpust zupełny.

9. W sobotę po Mszy św. o 8.30 nowenna do Królowej Rodzin.
W najbliższą sobotę odwiedzimy chorych z listy stałej.
Wieczorna Msza św. w intencjach Żywego Różańca, po niej modlitwa różańcowa.

10. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 19.00 w salce katechetycznej.
Gorzkie Żale o godz. 17.15.

11. W piątek, 20 lutego, spłonął dom państwa Bulczak-Rudnicka, mieszkających na terenie naszej parafii w Zieleninie. Tych, którzy rozumieją sytuację poszkodowanych, prosimy o jakiekolwiek wsparcie.