NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 19.11.2017

1. Dzisiaj o 12.30 Msza święta w intencji III Zakonu św. Franciszka; po niej spotkanie formacyjne wspólnoty.
Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę; są one przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.

2. Listopad, to miesiąc, kiedy w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Intencje modlitewne (tzw. wypominki) można składać w biurze oraz kaplicy Matki Bożej.
Msze św. wspólne za zmarłych zostaną odprawione w tym tygodniu we wtorek o godz. 18.00 i w środę o 8.30.

3. W dni powszednie różaniec o godz. 8.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

4. W  środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej, a następnie Msza św. w intencji naszego parafialnego chóru św. Cecylii; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

5. W sobotę nowenna do Królowej Rodzin po Mszy św. o godz. 8.30 oraz modlitwy do św. Jana Pawła II i spotkanie wspólnoty modlitewnej.
W sobotni wieczór, na godz. 19.00 zapraszamy na koncert organowy w wykonaniu Maurizio Conca, orkiestry A-MOLL i parafialnego Chóru św. Cecylii.

6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Wszystkich zapraszamy na apel modlitewny pod pomnikiem Chrystusa Króla po naszej sumie, o godz. 10.30. Sąsiednia parafia tego dnia przeżywa swój odpust; suma odpustowa o godz. 12.00 pod przewodnictwem J.E. Ks. Arcybpa Henryka Muszyńskiego.
W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w salce katechetycznej.

7. Od 06 listopada Pan organista roznosi do naszych domów opłatek na stół wigilijny. Jedynie on jest reprezentantem naszej Parafii i też nikomu nasza Parafii nie wystawiła upoważnienia.