NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 25.01.2015

1. Serdecznie pozdrawiamy parafian i gości naszego Sanktuarium, życząc błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.

2. Dzisiaj na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.

3. W dni powszednie o godz. 8.00 różaniec, a 20 min. przed wieczorną Mszą św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

5. Ogłoszenie sióstr katechetek: spotkanie z krawcową i miara strojów komunijnych dla dzieci klas III odbędzie się:
- w czwartek (29 stycznia) dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6, z Nowego Klincza, Kalisk i W. Podlesia
 - w piątek (30 stycznia) dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 3.
Miara odbędzie się w godzinach od 17.00 do 19.00 w salce katechetycznej Szkoły Podstawowej nr 1; wejście od strony boiska szkolnego. Przedpłatę (65,- zł) prosimy przekazać krawcowej na tym spotkaniu.

6. W sobotę po Mszy św. o 8.30 nowenna do Królowej Rodzin.

7. Dnia 01 lutego tj. w niedzielę o godz. 12.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. z okazji 95 rocznicy wkroczenia wojsk polskich do Kościerzyny oraz z okazji rozpoczęcia nowej kadencji pracy burmistrza i nowej rady miasta.

8. W przyszłą niedzielę o 12.30 Msza św.  w intencji Żywego Różańca, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa. O 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia.

9. Do niedzieli  trwają odwiedziny duszpasterskie. Bardzo prosimy, by na dodatkowy termin kolędy – 28 stycznia (środa), zapisywać się w biurze parafialnym.

10. Spotkanie wspólnoty JANA PAWŁA II będzie odbywało się zawsze w sobotę po 22 dniu miesiąca.