NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO, 13.01.2019

1. Dzisiaj na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.
O godz. 20.30 Msza św. dla Apostolstwa Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci, o 21.00 nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej.
Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę; są one przeznaczone na nasze parafialne inwestycje.

2. W dni powszednie różaniec o godz. 8.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

3. We wtorek zapraszamy na spotkanie Seminarium Odnowy Wiary o godzinie 18.30 (po Mszy św. wieczornej) do kościoła parafialnego.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

5. W piątek rozpoczynamy Tydzień powszechnej modlitwy o jedność chrześcijan.

6. Spotkanie formacyjne grupy dorosłych przygotowujących się do bierzmowania w piątek o godz. 18.30.

7. W sobotę nowenna do Królowej Rodzin po Mszy św. o godz. 8.30.

8. W przyszłą niedzielę Msza św. o 12.30 w intencji III Zakonu św. Franciszka; po niej spotkanie formacyjne wspólnoty.
Zapraszamy rodziców z dziećmi i wszystkich chętnych na jasełka, które przedstawią uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 pod tytułem „Światło w ciemności świeci” o godz. 15.00.
W Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Msza św. dla osób niepełnosprawnych, ich opiekunów, rodzin i przyjaciół o godz. 15.00.
Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.

9. Trwają odwiedziny duszpasterskie; plan kolęd jest wywieszony w gablocie oraz dostępny na naszej internetowej stronie www.sanktuarium.pl.

10. W styczniu oraz lutym odbędą się spotkania biblijne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania wg harmonogramu, który jest wywieszony w gablotach. Prosimy zabrać ze sobą Pismo Święte i notatnik.

11. Zapisy na tegoroczny BAL KARNAWAŁOWY zostały już zakończone.