NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 24.03.2019

1. Dzisiaj obchodzimy w Polsce Narodowy Dzień Życia. Na Mszy św. o godz. 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny.

2. Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia.
Msze św. będą odprawione o 6.30, 7.30, 8.30 –  z Duchową Adopcją, 16.30 i 18.00 – z Duchową Adopcją. Deklaracje modlitwy w intencji dziecka poczętego, którego życie jest zagrożone, można otrzymać dzisiaj pod chórem. Wypełnione deklaracje oraz świece przynosimy do kościoła, aby uroczyście złożyć przyrzeczenie. Zachęcamy wszystkich do zachowania w swoich domach świątecznego charakteru tego dnia.

3. W dni powszednie różaniec o godz. 8.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

4. Domowników Boga zapraszamy na spotkanie formacyjne we wtorek o godz. 18.30 w salkach katechetycznych.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, o 21.00 nabożeństwo różańcowe.
O godz. 19.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej.

6. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 9.00; 15.15 dla młodzieży, 16.30 dla dzieci, 17.30. Biorąc w nich udział, można uzyskać odpust zupełny.

7. W sobotę po Mszy św. o 8.30 nowenna do Królowej Rodzin.

8. W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.

9. W tym tygodniu odbędą się spotkania w grupach do bierzmowania dla 3 klas gimnazjalnych.