Schola dziecięca "Arka księdza Arka" działa przy naszej parafii od kilkunastu lat. Pierwszym opiekunem i założycielem grupy był ks. Arkadiusz Ćwikliński. Obecnie opiekunem grupy od 2014 r. jest ks. Marek Kłosowski. Animatorem świeckim jest Urszula Lis.
     W grupie gromadzi się około 50 dzieci. Dzieci spotykają się raz w tygodniu na próbie śpiewu. Zespół "Arka" animuje śpiewy na Mszach dla dzieci, nabożeństwach: różańcowym w październiku i majowym. Co roku zespół bierze czynny udział w przygotowaniu i animacji dnia ku czci św. Stanisława Kostki. Dzieci rokrocznie widują się na spotkaniu opłatkowym, dzieląc się prezentami przygotowanymi przez siebie. Prawie każdego roku dzieci mają zorganizowaną wycieczkę - w ostatnich latach do Warszawy (2005 r.), Łeby (2008 r.), Rogowa k. Biskupina (2009 r.).

Opiekun: ks. Marek Kłosowski

Spotkania odbywają się: raz w tygodniu na próbie śpiewu