Dzień Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

„Pasterze Kościoła w Polsce przypominają o największej wartości, jaką jest ludzkie życie” – czytamy w komunikacie po ostatnim zebraniu plenarnym Konferencji Episkopatu Polski. W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, 25 marca, Kościół w Polsce będzie obchodził Dzień Świętości Życia.

23 marca 2019

Z Watykanu

Orędzie Ojca Świętego Franciszka na Wielki Post.
9 marca 2019

Perły Toskanii

Zaproszenie na pielgrzymkę parafialną.

6 marca 2019

Kurs przedmałżeński

W sobotę 9 marca o godz. 19.00 w salce katechetycznej rozpocznie się kurs przedmałżeński niezbędny do zawarcia sakramentu małżeństwa. Zajęcia odbywać się będą w soboty i niedziele po wieczornej Mszy św. Zakończenie kursu w niedzielę 7 kwietnia. Zapisy podczas pierwszego spotkania.

1 marca 2019

KOMUNIKAT BISKUPA PELPLIŃSKIEGO RYSZARDA KASYNY

Do duchowieństwa i wiernych w związku z nominacją ks. Prałata dr. Arkadiusza okroja na biskupa pomocniczego diecezji pelplińskiej.

13 lutego 2019

Nowy biskup nominat

Diecezja Pelplińska ma nowego biskupa pomocniczego - więcej

12 lutego 2019

Dzieje parafii p.w. Świętej Trójcy w Kościerzynie w latach 1914-2018

Prezentacja i promocja nowej książki o naszej parafii autorstwa Marii Etmańskiej odbędzie się 28 stycznia o 17.00 w Browarze Kościerskim.

26 stycznia 2019

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 . . . 201 >