Jasełka

20 stycznia br. o godz. 15 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 wystawili jasełka pod tytułem „Światło w ciemności świeci”.

20 stycznia 2019

Bal Karnawałowy 2 lutego 2019. ZMIANA GODZINY!

Informujemy, że zapisy na bal karnawałowy są już zamknięte. Impreza rozpocznie się o godz. 18.00 (zamiast 19.00).

17 stycznia 2019

31 grudnia 2018

Drodzy Parafianie i Goście, Pielgrzymi Kościerskich Sanktuariów Maryjnych!

Pragniemy jako Wasi Duszpasterze wspólnie doświadczyć obecności przychodzącego Boga. Jest to wydarzenie historyczne i misterium miłości, które od ponad dwóch tysięcy lat stanowi wyzwanie dla każdego z Nas. Jest świętym dniem, w którym rozbłyska „wielka światłość” Chrystusa niosąca pokój i nadzieję. Aby Boga rozpoznać, aby Go przyjąć, potrzeba wiary, potrzeba pokory. Przyjęcia tych darów serdecznie Wam życzymy. Niech Bóg – Miłość będzie odkryciem dla każdego serca, aby uczyć się kochać i dzielić radość z bliskimi.

25 grudnia 2018

Zapraszamy Parafian i Gości

24 grudnia 2018

Plan kolęd

Przewidywany cały harmonogram wizyt duszpasterskich znajduje się w parafialnej gazetce "Gwiazda Przewodnia". Aktualizacja na bieżąco poniżej i w gablotach.

14 stycznia 2019

Nowi nadzwyczajni szafarze Komunii św.

W III niedzielę adwentu 16 grudnia br. w Bazylice Katedralnej w Pelplinie, podczas uroczystej Mszy św., biskup diecezjalny Ryszard Kasyna udzielił promocji nowym 60 szafarzom, którzy reprezentowali 45 parafii diecezji pelplińskiej. Wśród nich jest 3 nowych szafarzy z naszej parafii.

17 grudnia 2018

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 . . . 200 >